reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dolegliwości ciążowe :(

Z tego co wiem a-niutek to nie powinno się łączyć razem magnezu z wapniem bo one sie wzajemnie wypierają i nie przyswoisz ani jednego ani drugiego:(((może dlatego te ciągłe skurcze:(mi np magnez pomógł...:))tylko nie wolno mlekiem popijać bo tam wapń:))))wogóle wszystko najlepiej wodą niegazowaną zapijać:)))
 
reklama
Aaaa...możliwe teraz cos sobie przypominam. Dlatego najlepiej magnez łykac w połączeniu z potasem...polecam Aspargin na mnie działa praktycznie od razu. Na prawdę polecam...
 
ja tez polecam Aspargin!
Mnie z kolei strasznie boli w pachwinach przez co nie mogę prawie chodzić
lekarz powiedział ,że to dlatego,że maluch ma juz bardzo mocno wstawioną główkę w kanale rodnym i to sikanie co 20minut- tez dobijające
zgage mam jak zjem coś późnym wieczorem- wtedy męczy w nocy i faktycznie nie ma jak spać ehhhh jest tych dolegliwości troche
 
Ja mam zgagę właściwie non stop, jedynie pozycja pionowa daje jakąś ulgę, ale mam leżeć, jak tu leżeć pionowo....Mała mi tak daje piętkami po żołądku, że masakra normalnie.. Czasem mnie aż wyprostuje, a czasem zegnie w pół...
I do tego strasznie mam spuchnięte palce u rąk, że aż mnie stawy z tego bolą, bo ta opuchlizna od 3 miesięcy nie schodzi wcale. Nawet butelki z wodą nie umiem odkręcić...
No i oczywiście kość łonowa też napiernicza.... Ehhh, wątpliwe uroki ciąży...
 
Elinek tej zgagi Ci nie zazdroszczę:no: ja jak uważam to jest ok
ale za to jak już się nażre, za przeproszeniem ,to przy zgadze mam dodatkową "przyjemność" - arytmie serca:wściekła/y:
Byle do września;-)
 
Z tego co wiem, wapń i magnez powinny być przyjmowane razem, bo magnez odgrywa główną rolę w magazynowaniu wapnia w kościach. Tak też wyczytałam w poradniku ciążowym. I kupiłam tabletki mg-ca, a gdyby się miało to wykluczać to przecież by było takich preparatów:-)
 
reklama
a ja juz od 6 nie śpie bo miałam straszne kłucia w szyjce:dry: i jakoś dziwnie się boje, najgorsze jest to ze niewiadomo kiedy poród moze sie zaczac :confused: i trzeba byc czujnym juz do konca :rofl2:
 
Do góry