reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dolegliwości ciążowe :(

reklama
dziewczyny nie jestescie same z tymi zapachami.. ja tez w piwnicy moglabym zamieszkac chocby od zaraz.. taki zapach ziemniakow, rozgrzebanej najlepiej mokrej ziemi... mmmmm... nawet jak kwiatki przesadzalam to ta ziemia z nich mi tak pachniala jak szalona :-D
 
O rany dziewczyny ale macie upodobania zapachowe:-D:szok::-D:-D
ja mam odwrotnie, tylko perfumy rozniste moge miec piec zapachow naraz na sobie :-D:-D:-D:cool2:
 
Oli to ja całkowicie odwrotnie...bo mam wrażenie, że wszystkie perfumy które mam i które lubiłam teraz pachną całkowicie inaczej. I nie moge ich znieść...mam jedne które toleruje a reszta czeka spokojnie na lepsze czasy.
Tylko na początku po porodzie chyba nie powinno sie uzywać perfum. Prawda?? Bo juz sama nie wiem...
 
Oj tak Princi to najpiekniejszy zapach ze wszystkich na świecie teraz dla mnie :)
i marzę aby juz poczuć zapach takiej słodkiej dzicinnej skóry mojej Malutkiej :)
 
ja sie po porodzie spsikałam antyperspirantem to właśnie babka do mnie powiedziała żeby psika sie tylko bezzapachowymi antyperspirantami
 
Mi się zaczęły straszne skurcze łydek. Kurczę, co noc się przez nie budzę i w dzień prawie nie mogę chodzić tak mnie łydki bolą:dry: Mała rozpycha mi się pod żebrami i jak się położę to od razu robi mi się duszno, obojętnie czy leżę na prawym, lewym boku czy na wznak. nie wiem, jak mam spać w nocy, chyba na stojąco:confused:
 
a-niutek magnezik łykaj albo czekoladę podjadaj...i kakao :) zawsze to troche magnezu dla organizmu.
A co do spania to ja ostatnio sypiam nieźle ale faktycznie tez miewam noce gdy nijak sie nie moge ulozyć. I to jest cholernie frustrujące. I takie błędne koło...nie mogę sie ułozyc, zaczynam sie denerwować i jeszcze bardziej przez to spać nie mogę...a wtedy najczęściej jeszcze zaczyna mnie męczyc zgaga i już cyrk na całego :tak::tak::tak:
 
reklama
Do góry