reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dolegliwości ciążowe :(

Kurcze dziewczyny Wam dretwieja nogi a mi o dziwo dłonie...i nie moge sobie z tym poradzić. W nocy to chwilami jest nie do wytrzymania a i w dzień od czasu do czasu mam wrazenie, ze mam dłonie jak kołki.:szok::szok:
Z takimi kołkami to nie mialabym szns usiąśc do fortepianu...a zawsze miałam takie sprawne palce:-:)-:)-:)-(
 
reklama
A u mnie z jakimiś większymi dolegliwościami na razie spokój, nawet skurcze łydek się uspokoiły :-D Za to w nocy czasem się budzę, bo jak śpię na boku to boli mnie biodro. Ale to chyba normalne w ciąży :confused: I czasem ciężko mi się oddycha. Ale to chyba znaczy, że malej nie spieszy się na świat i jeszcze się nie obniża. W końcu ma jeszcze 30 dni.:-)
 
a mnie wczoraj okropnie wieczorem biodro bolało prawe i to nie od leżenia. do tego kłucie w pochwie. mam nadzieję, że już się ten organizm kończy przygotowywać do porodu i niebawem mi czop wypadnie i polecę. kocham bycie w ciąży, ale nie mam już sił na noszenie tego ciężaru i marudzenie że ciagle coś boli i strzyka. ehhh jeszcze troszeczkę:tak:
 
to i ja się dołączę i napisze co mnie boli;-)
a mianowicie podbrzusze i kość łonowa ale tylko jak chodzę
tzn kulam się bo to do chodzenia już raczej mało podobne:szok:
Raczej staram się za daleko nie chodzić nieraz muszę zagryźć zęby i się mocno mobilizować żeby brnąć do przodu:baffled::confused: i ja mam jeszcze miesiąc byc w ciąży- czarno to widze:no:
 
Mi jeśli dłuższy czas posiedzę na dworze (kiedy jest goąco) ręce i stopy robią się jak nadmuchane rękawiczki gumowe :baffled: co do bólu pleców i pachwin to również je odczuwam ... no i na dodatek zaczynam już chodzic jak pingwin
 
mnie oprócz drętwiejących rąk i nóg dopada cały czas rwa kulszowa umieszczona w półdupku. Ostatnimi czasy nawet czuję jak mi usta drętwieją. Z tego wszystkiego dla mnie najbardziej okropne jest uczucie jak mała zapiera się w środku. Jest to strasznie dziwne uczucie. Normalnie czuję dziwny ból na dole i wypychanie rączek w środku brzucha. Tak jakby chciała mnie rozerwać.
 
kurcze pieczone ale mi dziś niedobrze:baffled: mam takie mdłości jak na początku ciąży.... mam tylko nadzieje ze wymiotowac nie będe:no:
ogólnie czuje się jakbym miała grype a i koleżanka zgaga zaczęła dokuczac:-:)-(

ale dam rade! zniosę wszystko dla mojego małego mężczyzny:-)
 
Ostatnio zauważyłam u siebie coś dziwnego ... rano kiedy się obudziłam i poszłam jak zwykle do ubikacji zauważyłam że wypływa ze mnie taki "glutek" biało-przeźroczysty (nie wyglądało mi to na zwykłe upławy) i nie wiem co on może oznaczac :baffled: ... może to czop już się strzępi?
 
reklama
Ostatnio zauważyłam u siebie coś dziwnego ... rano kiedy się obudziłam i poszłam jak zwykle do ubikacji zauważyłam że wypływa ze mnie taki "glutek" biało-przeźroczysty (nie wyglądało mi to na zwykłe upławy) i nie wiem co on może oznaczac :baffled: ... może to czop już się strzępi?

iwonko mi wczoraj też taki "glutek" wypadł nie był duży ale to napewno nie upławy wieczorem była kolejna cześc czopu wiec u mnie napewno się strzępi. Myśle że to czop:-) Gratuluje
 
Do góry