reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Dolegliwości ciążowe :(

Tola- ja mam takie uczucie jakbym na główce siedziała Maluszka...aż się boję, że coś zrobię. To tak ma być?:baffled: Położna mówiła, że powinnam szybciej urodzić, ale czyżby to już było coś przepowiadającego....:baffled:
 
reklama
ja tez tak mam. mam brzuch który się kończy przy linii kości miednicy a potem drugą gulkę. i jak dotknę to pobolewa i jest twarde. jeśli leżę to czuję czasami jak tam dzidzia nie wiem czy kicha czy co ale takie śmieszne uczucie jakby kichałą albo bańki puszczała nosem i ustami. nie wiem jak to określić. może coś jak mieszanie paluszkami po ściankach macicy:sorry2: no ciężko opisać to uczucie ale coś na ten kształt:tak:
 
czuję normalnie jak maleństwo rusza główką w kanale rodnym i czasem to nawet boli jakby napierało z całych sił. czuję głowę między nogami tak powiem szczególnie jak siedzę:tak:
 
Nemesis- ja tak czuję i myślę, że dzidzia ma wtedy czkawkę:-). Bo tak systematycznie co chwilkę mi robi. I tak jakby pukało co chwilę w tym samym miejscu.
A tak twardo to ja też mam. Jakbym coś połknęła i tam mi stanęło.
Taka "gulka" duża i twarda. I ciśnie mi na lędźwie.
 
wiesz co mi matka dzisiaj powiedziała, że mi się brzuch obniżył a ja dopiero rozpoczęłam 35 tydzień wczoraj. i tak myślę że może góra 3 tygodnie potrzymam i polecę skoro już tak maluch napiera. ja zaś gdy mały ma czkawke to czuje jak mu/jej plecka skacza wiec mi sie po boku odbija że tak powiem ale w nocy to ono coś tam czaruje sobie i chyba faktycznie paluszkami tam grzebie (przepraszam za wyrażenie) lub bańki puszcza jakby.
chyba prędzej pojedziemy niż termin hehe
 
No też tak myślę...chyba faktycznie szybciej pojedziemy na oddział...ale numer... muszę aż coś przekąsić...;-)....
 
ja do moich dolegliwosci dodam cos dziwnego...jakbym mogla to bym w acetonie prysznic wziela...w zmywaczu do paznokci, w lakierze do paznokci, w farbie ....jakas masakra - chodze tylko i mam ochote wachac :p i wachac...
nawet polubilam zapach nagrzanego od slonca samochodu
 
reklama
Do góry