reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dolegliwości ciążowe :(

Dziewczyny nie straszcie z tym kłuciem w plecach i pod żebrami...ja miałam parę razy coś takiego, ale po położeniu się na lewy bok przeszło....
 
reklama
Jejku dziewczyny też tak macie że spać w nocy nie możecie przez swoich mężczyzn??? Ja dopiero tak na prawdę zasypiam jak mój wychodzi do pracy albo z samego rana na ryby...:baffled:
A ponadto mam jakieś dziwne skurcze nóg. Niby nie skurcz, ale takie uczucie ciężkości i mrowienia nawet jak leżę.... :eek:
 
inka-staraj się kłaść ze stopami w górze-np.można pościel albo koc podłożyć .W poprzednich ciązach zawsze o tym pamiętałam -szczególnie w ostatnim trym.a jak długo siedzę to ważne żeby oprzeć gdzieś stopy wyżej-np.mały taboret ,zapobiega żylakom i pomaga na ociężałe stopy.
 
Inka ja mam odwrotnie, najlepiej mi się śpi, kiedy m jest obok, zwłaszcza, że często zastępuje mi jaśki - tak się na niego wykładam :rofl2:
A ze stopami też tak zaczęło mi się robić jakiś tydzień temu, ociężałe, omrowione i lekko spuchnięte już z samego rana.
Źle mi się śpi całą noc z nogami w górze, więc wymyśliłam sobie, że po nocnym siusiu podkładam pod stopy poduchę i przez tych kilka godzin naprawiają się ;-)
 
Ja w ta noc tak nie mogłam zasnąc i sie kotlowalam na łóżku w końcu kazałm sie mężowi odwrócić i przytuliłam sie do jego pleców a on mi wózi że czuje jak dzidzia go kopie w plecy :-D
 
Mam pytanie.:zawstydzona/y: Od początku ciąży towarzyszą mi upławy. Takie przeźroczysto białe. Gin. kazała się nie przejmować i rzeczywiście nic złego jak dotąd się nie działo. Ok.20 tygodnia przepisała mi trzy globulki, jakiejś różnicy jednak po nich nie zauważyłam. :no: Dziś od rana towarzyszą mi bóle brzucha, ale to raczej związane z ilością kapusty jaką wczoraj zjadłam.:sorry: W każdym razie dziś śluzu jest więcej trochę ciagnacy i ciut galaretowty...przestraszylam sie...bo dotychczas nie mialam go aż tyle.:no:. Adziś poszłam do wc, a tu tyle go.:baffled: Korzystaąc z faktu że chodzę z mamą do jednej gin, a ona ma wizytę w środę to też sie wybiorę i spytam.
Macie cos takiego???
 
reklama
alex to chyba normalne, bo wiekszosc dziewczyn tak ma od pierwszych tygodni ciazy... ja na poczatku niestety mialam jakies dziwne, bo lekarz dal mi tabletki dopochwowe... niby jest ok, ale ja tam roznicy nie widzialam.. :/

olgha... a jak sa takie jak opisujesz to co to znaczy? pytam na zapas :sorry:
 
Do góry