reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dolegliwości ciążowe :(

reklama
A moja kolejna dolegliwosc to apetyt na slonecznik!! A tu nigdzie nie ma !!! :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: i musze czekac jeszcze z tydz az przywioza... tzn jest w jednym sklepie, ale nie taki smaczny ! :zawstydzona/y:
 
Moja największa dolegliwość która strasznie mnie martwi to fakt, że nie mogę chodzić, kuśtykam na prawą nogę, miednice jakby mi miażdży, chodzę jak kaleka:-:)zawstydzona/y::wściekła/y:strasznie sie boje dlatego zapisuje sie na wizyte, do tego dzisiaj rano jak wstałam miałam mokre prześcieradło jakby mi trochę wody odeszły, strasznie się boję:-:)zawstydzona/y::szok: ale ruchy czuje wieć może nie jest tak źle;-)
 
Ja kustykalam w pierwszej ciazy, tez na prawa noge, bolalo jak cholera, i ktoregos razu malowalam sobie paznokcie u stop (znaczy juz wtedy to siostra mi malowala) wstala i jakby gdyby nic, reka odjal, zero bolu... Ale te mokre przescieradlo jest niepokojace..No chyba,ze sie tak spocilas :-D:-D:-D hhyhy
 
Ja kustykalam w pierwszej ciazy, tez na prawa noge, bolalo jak cholera, i ktoregos razu malowalam sobie paznokcie u stop (znaczy juz wtedy to siostra mi malowala) wstala i jakby gdyby nic, reka odjal, zero bolu... Ale te mokre przescieradlo jest niepokojace..No chyba,ze sie tak spocilas :-D:-D:-D hhyhy

to super że ci przeszło, ja z Olisiem miałam to samo i to z tą amą nogą ale zaczęło się to pod koniec 7m i trwało do końca, teraz oprócz tej nogi nie mogę się ruszać i przyłapałam się na tym, że czasem chodzę rozkrakiem:-p:zawstydzona/y::-:)wściekła/y:jak chcę złączyć nogi bbardzo mnie boli:angry: jeśli chodzi o prześcieradło to wygladało9 to tak jakby mi wody odeszły:sorry:spodenki od piżamki też miałam mokre w tym miejscu, więc to na pezno nie było od spocenia się:-(
 
oli jesli poczujesz ze znow Ci mokro, to dzwon do lekarza.. odchodzace wody to nie przelewki juz...
 
mnie strasznie biodra bola...nogi zaczynaja puchnac i cale bola wieczorami jakbym miala reumatyzm.. :( a z tym uczuciem dusznosci i pocenia..to tez ..tak samo... a dzisiaj w nocy to juz przy wszystkich otwartych oknach spalam i bez koldry bo nie wytrzymywalam.. :/
 
U mnie też jest coś nie tak z nogą, a właściwie z prawym stawem biodrowym, boli mnie rano. nie wiem co jest, może śpię na prawym boku i coś mi uciska? Do bolącego kręgosłupa już się przyzwyczaiłam, w końcu jak się w pracy cały czas garbię to nie może być inaczej. :zawstydzona/y: I czuję się osłabiona, cały czas jestem senna i jakoś ogólnie dziwnie się czuję. Jakby było ciągle bardzo niskie ciśnienie, w głowie mi się kręci....Ogólnie obraz nędzy i rozpaczy:-)
 
reklama
Do góry