reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dolegliwości ciążowe, wizyty u lekarza

Hej Dziewczyny!
Rzadko sie wlaczam do rozmowy na forum, ale zawsze Was czytam :)
Chcialam poruszyc kwestie dotyczaca cytologii. Dzisiaj odebralam wyniki, zawsze mialam I grupe, a tu wyszla mi II stan zapalny! Powiedzcie mi czy Wam w ciazy wyniki tez sie zmienily?? Oczywiscie od razu zadzwonilam do mojej lekarki a ona na to ze nie ma sie czy martwic, i ze nic nie trzeba z tym robic, ze w ciazy to normalne.... No troche mnie uspokoila, ale teraz sie zaczynam zastanawiac, czy mozna tak sobie olac stan zapalny w ciazy? ;/ Wizyte mam dopiero za miesiac i zaczyam sie bac!
 
reklama
Paulinka - ja miałam w ciążach również zawsze II grupę bo występują leukocyty i to jest zupełnie normalne natomiast stan zapalny powinno się wyleczyć!
 
Mnie często męczą bole zębów, ale nie wiem jak z dentystą w moim stanie :-( czy mogę mieć znieczulenie.
jutro idę do Gina , to może coś poradzi
 
Mi lekarka powiedziała, że I mają kobiety zdrowe nie współżyjące - II mają kobiety współzyjące i kazała sie nie martwić. Ja miałam przed ciążą II i wszystko jest ok.
 
ja wlasnie wrocilam od lekarza...mialem miec dzis robiony test podwojny ale dzidzia byla zle ulozona(stala na glowie i lekko skulona) i nie mozna bylo sprawdzic na usg szyjki:( ale nic straconego bo lekarz powiedzial ze moge przyjsc za tydzien w srode i moze wtedy sie uda bo dzis i tak bylo troszke za male bo ma 4,5 cm....ale usg uwielbiam bo wtedy jak widze kruszyne i jej bijace serduszko uspokajam sie ze wszystko ok....lekarz dojrzal kosc nosowa i powiedzial ze to dobry znak wiec dzis juz znowu spie spokojnie.....udalo mi sie dzis zobaczyc tez nozki i kolanka i stopki kregoslup...oczywiscie wszystko pokazywal mi lekarz :) pozdrawiam goraco


 
Dziewczynki powiedzcie mi moje drogie, czy bedziecie robiły badania prenatalne?
Ja mam 34 lata wiec nie mam jeszcze za darmo, ale niewiem czy ze względu na wiek ich lepiej nie zrobić, Chociąz troche sie boje...wyników...

Jutro mam wizyte u lekarza, mam nadzieje, ze wszystko u mnie sie dobrze rozwija, bardzo sie o to martwie..mam dużo stresu..wokól siebie

Jestem tez strasznie osłabiona, może tez mam anemie, bede musiala zrobic badania krwi..
 
reklama
Ja idę na prenatalne - u mnie już bezpłatne bo skończyłam 35. Jutro. Mam jednocześnie stresa i się cieszę. Jedzie ze mną mąż więc będę się czuła bezpieczniej. Po tylu wspólnych latach dzięki temu małemu życiu staliśmy się sobie blizsi. To miłe :)
 
Do góry