reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dolegliwości ciążowe, wizyty u lekarza

Kupiłam wczoraj Prenatal DHA, ponieważ prawie wogole nie jem ryb, a te zawierają olej rybi. Bede brała co 2 dzień, gdyż przeczytałam ze kobiety które brały Prenatal rodziły duże dzieci:tak:
Pozdrawiam
Zgadza się, ja tez brałam Prenatal Classic i w ostatnim miesiącu juz nie brałam witaminek a i tak urodziłam klopsika 4130g :)
 
reklama
m-marta28 ...ważne że zagrożenie minęło... a powiedz czym było ono spowodowane ? ... Wydaje mi się że każda przyszła mama jest przerażona gdy coś jest nie tak... Postaraj się jak najwięcej odpoczywać i nie przemęczać... :-) będzie dobrze
 
Dzisiaj ja się zamartwiam. Nie poszłam do pracy bo ledwo żyję. czuję się jakbym była z papieru. mam 35,5 stopni i wczoraj krew z nosa poszła. Muszę zrobić badania bo albo anemia, albo tarczyca. martwię się o moje słoneczko :(
 
Właściwie to nikt mi nie powiedział czemu tak się stało .Ale wczoraj byłam u swojej lekarz i ona dopiero mnie uspokoiła że będzie dobrze a zagrożenie jest niewielkie. Natomiast ja twierdze że to przemęczenie i praca. Od początku zle się czułam, mam mdłości i wiecznie jestem zmęczona a to dopiero 11 tydzień, a pracuję w sklepie mięso-wędliny wiec nie było lekko i tak myślę że to też miało wpływ. Teraz już siedzę na zwolnieniu z czego najbardziej zadowolona jest moja córcia, więc jest o niebo lepiej.:happy2:
 
Zgadza się, ja tez brałam Prenatal Classic i w ostatnim miesiącu juz nie brałam witaminek a i tak urodziłam klopsika 4130g :)

Dokładnie, ja miałam tak samo. Mimo, że Prenatal brałam tylko w ostatnim miesiącu bo własnie miałam anemię to i tak urodził się 4190 g. Klopsik to mało powidziane:) Mój lekarz twierdzi, że jesli nie ma ptrzeby to lepiej nie brać witamin bo przez nie własnie rodzą sie takie klopsiki jak mój synek:)
 
Właściwie to nikt mi nie powiedział czemu tak się stało .Ale wczoraj byłam u swojej lekarz i ona dopiero mnie uspokoiła że będzie dobrze a zagrożenie jest niewielkie. Natomiast ja twierdze że to przemęczenie i praca. Od początku zle się czułam, mam mdłości i wiecznie jestem zmęczona a to dopiero 11 tydzień, a pracuję w sklepie mięso-wędliny wiec nie było lekko i tak myślę że to też miało wpływ. Teraz już siedzę na zwolnieniu z czego najbardziej zadowolona jest moja córcia, więc jest o niebo lepiej.:happy2:
Pewnie -jak tylko możesz odpoczywaj i poświęcaj czas dziecku. Ja też jak tylko coś mnie niepokoi lecę do lekarza, robię badania i biorę zwolnienie. życie które się w nas rozwija jest tego warte!!!
 
Z reguły mijają po pierwszym trymestrze czyli na początku 4 miesiąca powinny ustępować ale reguły nie ma :)
Też męczą mnie okrutnie...
 
reklama
Co do mdłości to koniec trzeciego miesiąca tak czytałam ale u mnie to zawsze było dłużej...jak mdłości ustały to wymioty do 9miesiąca mnie męczyły...wiec różnie bywa ale zawsze trzeba mieć nadziej, że miną szybciej;-)

No, a my czekamy teraz do wtorku na wizytke u ginki:happy: Mam nadziej, że dzidzia juz będzie odpowiedniej wielkości do 11tyg. (bo we wtorek zaczynam już 11tydz.:-D) i co do tego to nie będzie zmartwień;-) A i termin tez mam inny bo na 11.01.2011:laugh2: no to będzie śmiesznie jak tak na same jedyneczki trafimy;-)
 
Do góry