reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dolegliwości ciążowe, wizyty u lekarza

Rozstępy - ja używałam różnych kremów, zamawiałam z różnych firm kosmetycznych, nawet na zamówienie z apteki mi sprowadzali - akurat mi nic nie pomogło. Mój brzuch wygląda okropnie. Moja bratowa natomiast wcierała w obu ciążach oliwkę Bambino codziennie po prysznicu i nie ma żadnych rozstępów. Ale wszystko zależy jak elastyczną skórę się ma :)
Osobiście polecam od wczesnej ciąży smarować, masować i odżywiać oliweczką skórę :) W tej chwili głównie piersi się powiększają więc zwróćcie na nie szczególną uwagę kochane kobietki :)
 
reklama
Co do moich dolegliwości, to na początku bolał mnie brzuch jak przed @, a później przestało i zaczęły boleć piersi i bolą nadal. Dodatkowo przez parę dni miałam mdłości, ale nie wymiotowałam, aż w końcu jednego dnia się to stało i od tamtego czasu mam jadłowstręt. Na nic nie mam ochoty :/ wmuszam w siebie chociaż po trochu, ale ciężko mi to idzie. Mam nadzieję, że to niedługo minie...
 
catelin - minie kochana tylko uważaj na siebie, dbaj o to co jesz. Czytałam, że niektórym kobietkom pomaga jak przed wstaniem z łóżka zjedzą sucharka. Ja mam takie napady, że czegoś mi się chce a jak już kupię i wyjmuję w domciu to mnie zemdli na sam zapach i du.a.
 
karolcia1125 przykro mi z powodu Twoich zmartwień, mam nadzieje że wszystko dobrze sie ułoży. pozdrawiam was bardzo serdecznie :-)
 
Kochane dawno do Was nie zaglądałam ponieważ mam trochę zmartwień w związku z którymi założyłam też inny topik
a waszego nie bardzo chcę zaśmiecać,
nie wiem jednak czy do niego dotarłyście więc delikatnie podzielę się z tym co mnie gnębi.
Trzymam kciuki, że nie będę musiała się z Wami pożegnać.
Wczoraj zaproponowano mi łyżeczkowanie w przyszłym tygodniu, ponieważ nie widzą zarodka na USG,
a moje HCG wzrosło 19/05 - 1100 21/05 - 2200 28/05 - nieco ponad 3000
jak dla nic nic z tego nie będzie
a Ja.... nie wiem co robić
udało mi się wynaleźć USG 3d 4d pare godzin drogi ode mnie, poniedziałkowa wizyta
Jakoś łatwiej mi kiedy dzielę się odczuciami...
....

karolcia1125 popłakałam się czytając Twój wpis, bardzo bardzo mi przykro,
uważam jednak że powinnaś być dobrej myśli, choć wiem, że ciężko ponieważ sama nie potrafię trzymać się tej dobrej
.....

by było tylko lepiej
 
:(niestety Moje Drogie:(
Ja już w domku po zabiegu:(
Nie udało się - ciąża pozamaciczna, na szczęście jajowód został uratowany.
Trzymam za Was kciuki
Ja się nie poddaje,
Mam nadzieję
do zobaczenia wkrótce.
 
reklama
Do góry