reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dolegliwości ciążowe, wizyty u lekarza

Witam Was wszystkie. jestem na forum pierwszy raz. jestem w 10 tc. termin:początek stycznia 2011.
od ponad dwóch tygodni mam ciągłe wymioty(po 3-5 razy dziennie) nudności i mdłości. czuję się marnie i ciągle chce mi się spać. lekarz przepisał mi tabletki tj. witaminy i minerały, w których jest też imbir. Imbir podobno łagodzi w/w dolegliwości.
czy któraś z Was ma podobnie??? dodatkowo musiałam iść na chorobowe, gdyż nie da się tak pracować...pozdrawiam Was bardzo gorąco


hej
Tez mam mdłości i wymioty
Lekarz przepisal mi czopki Torecan
Gdyby nie one to chyba nie odeszłabym od muszli



... od rana mam podły nastrój , szczególnie denerwuje mnie piękna pogoda za oknem:-D
przeczytałam Twój post i słowa " a męża to nie cierpię" rozbawiły mnie do łez:rofl:...dziękuję kochana:-D:-D...


Od wczoraj mam bóle po lewej stronie... tak jakby jajnik... niby nie są uciążliwe ale sprawiają że ciągle o nich myślę ... ile bym dała żeby był już wtorek i kolejna wizyta u Ginki:tak:

Ciesze sie, ze przynjamniej Ciebie rozbawiłam. bo reszte (mam na mysli moja rodzine) to tylko wkurzam ostatnio taki zmierzluch ze mnie...
 
reklama
ja narazie jako tako nie odczuwam tego, ze w ciazy jestem :) jedyne co to strasznie senna jestem ostatnio w pracy zrobilam sobie drzemke ponad polgodzinna :) tak mnie zmoglo. nie moge pic kawy jakos mi tak nie smakuje no i slodyczy jakos nie moge przelknac (podobnie mialam w pierwszej ciazy) ale ptasie mleczko wcinam hehe. za to strasznie wszystko mnie wkurza i wyladowywuje swoja zlosc na mezu. w srode 9 czerwca ide do gina na ostataniej wizycie mowialm mu, ze planuje starac sie o dziecko w lipcu to teraz pewnie szokera zaliczy hehe.
 
Mnie męczą duszności, wszystkie okna mam pootwierane a już od 4 dzisiaj i tak nie spałam bo się męczyłam. Wzięłam chłodny prysznic i mi pomogło. Ja nerwowa nie jestem, wręcz przeciwnie, jestem bardziej czuła i jakaś taka miziasta.
 
ba ale za to jaki sex jest zarabisty, to plus ciazy jakos inaczej go odczuwam i ostatnio mowilam mezowi, ze czeka nas 9 m-cy dobrego seku :)
 
Ja dzisiaj byłam na wizycie. Od wczoraj byłam bardzo zdenerwowana, bo ustąpiły mi mdłości i przestały boleć piersi.
Na Usg widać fasolkę odpowiednio do wieku ciąży, serduszko biło, tętno 144/min. Niestety po wyjsciu od lekarza, poszłam w restauracji do toalety, a tam plamienie :( Brązowe i sporawe. Leżę teraz w domku i jestem przerażona :( :-(
 
akunia dzięki, dzisiaj zadzwonię, bo wczoraj miał wizyty i telefon wyłączony . Najbardziej boję się o ten zanik mdłości i bólu piersi...ech...jak nie urok to... ;-)
 
sylvi81 - też pomyślałam, że to po badaniu może takie plamienie. Dla spokoju skontaktuj się faktycznie z lekarzem bo się zamartwisz kochana.
 
witam mamusie!
ja po wczorajszej wizycie! potwierdził mi że to 8 tydz. dał skierowanie na wyniki i za 2 tyg. założy mi kartę ciąży i umówimy się na usg!
 
reklama
Do góry