reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dolegliwości ciążowe, wizyty u lekarza

Key no jak się ciesze:) GRATULACJE CÓREŃKI:)


kwin ale mnie zmartwiłas to niedobrze...kurcze musisz leżeć i duzo odpoczywać, a najgorsze, ze od pracy no nie możesz się uwolnić...Nie wiem co poradzić ale leż ile wlezie i jak cos sie nasili...nawet ból brzucha to może zadzwoń do ginki. No jak lekarz namawiał Cie na zwolinienie czyli musisz go potrzebować...staraj sie robić powoli i nic na siłe!!!!! Trzymaj sie kochana cieplusio i daj znać...trzymam kciukasy bys lepiej sie poczuła!!!!!!!!!!!!!!
 
reklama
kwin - to może lepiej rzeczywiście weź zwolnienie. Przynajmniej nie będziesz się musiała ruszać z domu i poleżysz z telefonem i komputerem w łóżku, a nie w biurze...
 
Nie dostałam leków bo poza bólem nic się nie dzieje. W poprzedniej ciaży już od 16 tygodnia musiałam pójść na l4. Nie wpłynęło to zbyt pozytywnie na moje relacje z szefem. Poza tym wiem, że siedząc w domu będę się o wiele bardziej denerwowała niż w pracy. Muszę trochę poleżeć. za dużo siedziałam ostatnio.
 
Kwin staraj sie co jakis czas lezec moze to z przemeczenia....Ale jak bedziesz
zle sie ciagle czuła to zastanów sie nad zwolnieniem....Czasem zdrowie nasze i naszegoc dzidziusia trzeba postawic ponad wszystko....

Mnie tez od dwóch dni podbrzusze czasem zaboli, o schylaniu naswet nie ma mowy.....Staram sie duzo lezec choc ciezko mi, gdyz potem w nocy spac nie umiem....
 
Dziękuję mam bardzo!:-D ja tak strasznie się ciesze że to będzie dziewczynka!marzenie się spełnia tylko zaczął się spór o imię ale to inny temat!dziewczyny nie wiem czy to normalne ale strasznie dzisiaj mnie brzucho boli wczoraj byłam u lekarza wiec wiem że z małą jest wszystko dobrze ale mam wrażenie jakby mi ktoś wnętrzności wyciągał ze środka! mam nadzieję że to dzidzia robi sobie miejsce a jak nie to ...? czy wy też tak macie? to tak jakby ktoś wszystko w środku naciągał boże nie wiem co się dzieje!
 
Key czasem tez mnie tak ciagnie lekarz skwitkował mówiac ze to wszystko w srodku sie rozciaga od 3 do 6 miesiaca moze czasem bardziej pobolec, bo im szybciej dzieciatko rosnie tym intensywnie to sie tam w brzuszku rozciaga
Nie jestem lekarzem ale powtarzam tylko to co mówił mi mój lekarz
 
Mnie też boli podbrzusze. Tak mnie ciągnie że już całą (....) mam odrętwiałą i pachwiny mnie bolą. Jak tylko trochę pochodzę to potem muszę dłużej odpoczywać i tak ukradkiem się podtrzymuję od dołu jakby miało ze mnie coś wypaść ;) Też myślę że dużo zależy jak się maluszek ułoży i na co uciska - bo czasem sikam jak szalona a czasem mam paskudną zgagę.
 
ja też tak mam z sikaniem! a brzusio boli mnie dosyc ostro na szczescie dzisiaj tylko troszkę bo wczoraj cały dzien cierpiałam! w pracy miałam ochotę walić głową w klawiaturę z bólu! miałam fuksa wysłali mnie w trasę to zajechałam do koleżanki poleżałam trochę!ale tak to masakra! a nie chcę faszerować się no-spą
 
reklama
Mnie też czasami ciągnie w dole brzucha i mam takie prądki w kierunku samego dołu, tzn w "trójkącie bermudzkim"...
 
Do góry