reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dieta karmiących mam

Dziewczyny a czy przy tej alergii na nabiał to musi być wysypka i bóle brzuszka?
Bo mojemu Tomkowi strasznie jeżdzi po jelitkach...czasem to jest tak głośne że szok:szok:
No i jakiś czas miał dziwną kupę:baffled:

Każde dziecko inaczej reaguje, u Piotrusia tez jedziło po jelitkach i miał wysypke na brzuszku a np Antos nie miał innych objawów tylko szorstkie policzki.
 
reklama
Tak,tak, każdy maluszek ma inne objawy alergii na mleko,
Igor miał straszną wysypkę w drugim tygodniu, tak że go do szpitala chcieli zabrać,
Miłosz tylko straszne bóle brzuszka ,
a Maja na razie ma tylko sapkę.
Póki co mleko krowie zamieniam na kozie( ble... ale czego nie robi się:tak: dla dzidziusia)- w miarę dobrze smakuje z kawą zbożową
 
Ale ze mnie wyrodna matka. Właśnie wzięłam 3 łyczki piwa, jadłam już bigos, brukselkę, brokuły nagminnie, czekoladę, orzechy i inne zakazane rzeczy.
 
Ja też właściwie wszystko jem(miód, orzechy, owoce,mleko,. Co prawda codzienie po jednej -dwie nowe rzeczy, ale właściwie wszystko. No i oczywiście jem wszystko tylko dlatego, że mały nie ma objawów alergii.
 
a mojej malej co jedne krostki poznikaja to sie pojawiaja nowe i nie moge obczaic po czym tak ma ...

powiedzcie mi co z zupa pomidorowa ?? bo mam smaka ze hoho !!!ale troche sie boje bo pomidory tez ponoc uczulaja!!
 
reklama
Do góry