reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dieta karmiących mam

zazdroszcze tez bym chciała chociaz jeden dzien tak sobie pofolgowac lodówka pełna smakołykow a ja na diecie najgorzej bylo w wigilie bo uwielbiam takie jedzonko
w dodatku dołuje mnie fakt ze staram sie jak moge a to nie przynosi efektu i Alanwk cierpi
przeraża mnie dzisiejsza noc
aha daje małemu infakol ale sama nie wiem czy mu pomaga
powiedzczie mi czy takie kolki mijaja czy on juz tak bedzie miał do 3 miesiaca zycia:no::-(


Ola kochana mojemu Patrykowi wogole infakol nie pomagal tak samo espumisan ,boze co my naszukalismy sie odpowiednich lekow aby w miare ulzyc malemu !
Pomagal tak naprawde tylko bobotic i tez teraz uzywam go z Filipkiem ,powiem tak pomaga ,maly popierdzi bez wysilku i zasypia :) ,Nie podaje herbatki z kopru wloskiego bo mi lekarka powiedziala ze to tylko wzmaga gazy.Kupilismy herbatke z Hipa wspomagajaca trawienie i powiem ci ze jakos Filipek Bardzo lagodnie przechodzi ! I wiem ze krople pomagaja mu bo wczoraj bylismy caly dzien u Jarka rodzicow i nie wizielismy kropli no i maly troche dal popalic ! A dzis lecimy na kropelkach i Filipek spi sobie popierdujac :)

slyszalam ze rewelacyjnymi kropelkiami sa Sab simplex - jednak w zadnej aptece\ w polsce nie mozna go niby dostac ,ja znalazlam go w aptece internetowej i jak bedzie trzeba zamowie !

Ale zapewne to zalezy od organizmu dziecka czy krople i jakie bede pomocne !
 
Ostatnia edycja:
reklama
A jest to prawda że kolki mogą nawet dopiero w 3 miesiącu się "ujawnić"???
Bo tak gdzieś słyszałam i nie wiem czy dalej się bać:baffled:
 
Na moje pierwsze dziecko nie działały żadne krople.
Biedny męczył się z kolkami 6 tygodni- karmiłam wtedy butelką.
Na dodatek ulewał.
Wczoraj u Klaudiuszka było w porządku- 0 kolek i ładnie pierdział ;-)
 
No a ja nadal nabiału nie moge jeść... :-( mam kolejne alergiczne dziecko, wczoraj zjadłam troszkę nabiału a dzisiaj Piotruś już wysypke ma:-(
 
No a ja nadal nabiału nie moge jeść... :-( mam kolejne alergiczne dziecko, wczoraj zjadłam troszkę nabiału a dzisiaj Piotruś już wysypke ma:-(
Marta, mojego Frania też wysypało, podejrzewam po czym. Ale moje pytanie dotyczy wysypki. Kiedy u was zeszła? Bo u mnie na drugi dzień po spożyciu się wzmogła i nie wiem czy to po tym jedzeniu czy od kremu, którym mu buzię posmarowałam. Kiedy się u was pokazała, jak długo trwała i kiedy zeszła?
 
Marta, mojego Frania też wysypało, podejrzewam po czym. Ale moje pytanie dotyczy wysypki. Kiedy u was zeszła? Bo u mnie na drugi dzień po spożyciu się wzmogła i nie wiem czy to po tym jedzeniu czy od kremu, którym mu buzię posmarowałam. Kiedy się u was pokazała, jak długo trwała i kiedy zeszła?

wczoraj rano zjadłam nabiał i wysypka na wieczór sie pokazała, dzisiaj jeszcze jest:-( jutro powinna zaczać schodzić.zobaczymy.
 
U mnie też problem nabiałowy. Wysypka wysypką, ale ten ból brzuszka Zosi, buszujące jelitka i prawie biegunka:-(Normalnie dziecko cierpi, to widać. Byłam u lekarza, kazała przejść na jeszcze bardziej restrykcyjną dietę. Niedługo nic nie będę mogła jeść, ale co zrobić. Mam nadzieję, że tylko przesadziłam z nabiałem, a nie że to skaza w pełnej postaci. Zobaczymy
 
reklama
Dziewczyny a czy przy tej alergii na nabiał to musi być wysypka i bóle brzuszka?
Bo mojemu Tomkowi strasznie jeżdzi po jelitkach...czasem to jest tak głośne że szok:szok:
No i jakiś czas miał dziwną kupę:baffled:
 
Do góry