reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy widzie drugą kreskę?

Dziewczyny, jesteście jeszcze może tutaj? :)

Jestem chyba jakimś dziwacznym przypadkiem medycznym, ale patrzcie jak dziwnie:
14 (maks 15) dpo wynik z krwi beta hcg - zero.
17 (maks 18) dpo wizyta u ginekolog - spodziewałam się torbieli, bo ból brzucha nie odpuszczał od kilku dni. ginekolog mówi że żadnych torbieli, że endometrium okej, że owulacja prawdopodobnie była z lewego jajnika (nie wiem po czym stwierdziła po tylu dniach od owu, ale faktycznie kuł mnie w tym miesiącu jajnik lewy), kazała spokojnie czekać na okres, mówiła, że lada moment będzie.
20 dpo (maks 21 dpo) - dziś - dalej okresu nie ma! bóle jajników całkiem puściły, temperatura 37.2.

Jak nie zwariować?
Skąd wiesz kiedy była owulacja? Ja bym powtórzyła betę.
 
reklama
Dodaj 12 dni do 4 marca to masz 16marca i 3 dni na wyłapanie bety więc ja bym próbowała zrobic bete
 
Agugu, beta 5 dni temu była 0. zastanawiam się nad jakimiś badaniami hormonalnymi, ale już sama nie wiem JAKIMI. co może jeszcze tak wydłużać fazę lutealną jeśli nie ciąża?
Moze Warto isc do innego lekarza .
ja chodziłam do lekarza, ktory mowil ze wszystko dobrze, super , mowil ze nic tylko „robic” dziecko . Po kilku nieudanych próbach zmieniłam lekarza, dla wlasnego spokoju i okazalo sie ze nie jest tak dobrze jak mowil poprzedni lekarz .
dodam ze staramy sie prawie 2 lata, od listopada nowy lekrza, mnostwo badan , zalecone leki. 3 tyg temu badanie HSG. pierwszy cykl po HSG niestety sie nie udalo ale próbujemy dalej, przynajmniej wiem na czym stoje.
Nie twierdze ze Tobie cos jest, ale czasami warto zasięgnąć porady innego lekarza 🙂
Zycze powodzenia i wszystkiego dobrego! Trzymam kciuki za 2 kreski ✊🏼✊🏼✊🏼☺️
 
reklama
Moze Warto isc do innego lekarza .
ja chodziłam do lekarza, ktory mowil ze wszystko dobrze, super , mowil ze nic tylko „robic” dziecko . Po kilku nieudanych próbach zmieniłam lekarza, dla wlasnego spokoju i okazalo sie ze nie jest tak dobrze jak mowil poprzedni lekarz .
dodam ze staramy sie prawie 2 lata, od listopada nowy lekrza, mnostwo badan , zalecone leki. 3 tyg temu badanie HSG. pierwszy cykl po HSG niestety sie nie udalo ale próbujemy dalej, przynajmniej wiem na czym stoje.
Nie twierdze ze Tobie cos jest, ale czasami warto zasięgnąć porady innego lekarza 🙂
Zycze powodzenia i wszystkiego dobrego! Trzymam kciuki za 2 kreski ✊🏼✊🏼✊🏼☺️
Kochana, dziękuję Ci z całego serca. I również trzymam za Ciebie kciuki. Ja mam bardzo dużo problemów - niedrożny jeden jajowod, pcos, poronienie podobno z uwagi na za cienkie endometrium... teraz świadomie zrobiliśmy przerwę na naturalne starania, bo ponad 2 lata leczenia w klinice leczenia niepłodności i po poronieniu moje zdrowie psychiczne się posypało. Dodam, że w pierwsza ciąże zaszłam również podczas takiej przerwy od leczenia, naturalnie. Jakoś leki i zastrzyki, inseminacja nie sprzyjają u nas jak do tej pory. Jeszcze kilka cykli spróbujemy zanim wrócimy znów do leczenia.

Wracajac do tego szalonego poprzedniego cyklu - mój okres przyszedł po 41 dniach :) dziś jest 13ty dzień nowego cyklu. Czy jak Was tu mam Słońca, to mogę skorzystać jeszcze z Waszego doświadczenia w kwestii testu owulacyjnego? Mam wrażenie ze testowa kreska jest ciemniejsza, ale cieńsza - i bądź tu mądry w interpretacji :D Pozytywny czy jeszcze nie?

D8A1A9FC-9EF5-4AA3-AA67-7DB12F5120DC.jpeg
 

Załączniki

  • 5C996B28-131A-467E-BC3F-232E5E2F1516.jpeg
    5C996B28-131A-467E-BC3F-232E5E2F1516.jpeg
    2,4 MB · Wyświetleń: 84
Do góry