reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy widzie drugą kreskę?

Dziękuję! Wszystkim Wam dziewczyny bardzo dziękuję. :* Test był o wrażliwości 10 i z porannego sikania :<
Niestety nie mamy wpływu na ostateczny wynik, a czekanie tak wykańcza :<

Trzymam za Was również najmocniej kciuki. PS. chciałam sprawdzić wynik bety - nie było, za pół godziny odświeżam i komunikat "Przerwa techniczna, Ze względu na prace serwisowe dostęp do wyników badań online jest niemożliwy" - akurat dziś!
Spokojnie może tylko chwilowe - godzinka, dwie :) Pewnie do wieczora odblokują :) Trzymam kciuki.
 
reklama
Dziękuję! Wszystkim Wam dziewczyny bardzo dziękuję. :* Test był o wrażliwości 10 i z porannego sikania :<
Niestety nie mamy wpływu na ostateczny wynik, a czekanie tak wykańcza :<

Trzymam za Was również najmocniej kciuki. PS. chciałam sprawdzić wynik bety - nie było, za pół godziny odświeżam i komunikat "Przerwa techniczna, Ze względu na prace serwisowe dostęp do wyników badań online jest niemożliwy" - akurat dziś!
ja miałam tak jak wyniki dodawali
 
Dziewczyny, dziękuje Wam za wsparcie - u mnie beta negatywna totalnie. Nie wiem co się działo z tymi trzema testami, skąd te cienie, ale czuje ulgę ze już wiem na czym stoję. Najgorsza niepewność. Trzymam za Was mocno kciuki, a Wy trzymajcie proszę za mnie. To już 2,5 roku.:( Brzuch tak boli, ze skoro to nie ciąża to pewnie torbiele i przede mną znów kilka miesięcy leczenia ich antykoncepcja. Idę w sobotę do lekarki. Ściskam!
 
Dziewczyny, jesteście jeszcze może tutaj? :)

Jestem chyba jakimś dziwacznym przypadkiem medycznym, ale patrzcie jak dziwnie:
14 (maks 15) dpo wynik z krwi beta hcg - zero.
17 (maks 18) dpo wizyta u ginekolog - spodziewałam się torbieli, bo ból brzucha nie odpuszczał od kilku dni. ginekolog mówi że żadnych torbieli, że endometrium okej, że owulacja prawdopodobnie była z lewego jajnika (nie wiem po czym stwierdziła po tylu dniach od owu, ale faktycznie kuł mnie w tym miesiącu jajnik lewy), kazała spokojnie czekać na okres, mówiła, że lada moment będzie.
20 dpo (maks 21 dpo) - dziś - dalej okresu nie ma! bóle jajników całkiem puściły, temperatura 37.2.

Jak nie zwariować?
 
Dziewczyny, jesteście jeszcze może tutaj? :)

Jestem chyba jakimś dziwacznym przypadkiem medycznym, ale patrzcie jak dziwnie:
14 (maks 15) dpo wynik z krwi beta hcg - zero.
17 (maks 18) dpo wizyta u ginekolog - spodziewałam się torbieli, bo ból brzucha nie odpuszczał od kilku dni. ginekolog mówi że żadnych torbieli, że endometrium okej, że owulacja prawdopodobnie była z lewego jajnika (nie wiem po czym stwierdziła po tylu dniach od owu, ale faktycznie kuł mnie w tym miesiącu jajnik lewy), kazała spokojnie czekać na okres, mówiła, że lada moment będzie.
20 dpo (maks 21 dpo) - dziś - dalej okresu nie ma! bóle jajników całkiem puściły, temperatura 37.2.

Jak nie zwariować?
zrob bete
 
Moze pozniej doszlo do zaplodnienoa a bhcg zaczyna wywarzać się dopiero po zagnieżdżeniu więc myślę że można zobaczyc
 
reklama
Ja np 3 dni po spodziewanej @ mialam bete tylko 19.6 to tak jak by w dniu @ doszlo do zagnieżdżenia
 
Do góry