reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża?

Załączniki

  • CAF5DD56-6DC3-4E97-99EA-6740BEE3F09D.jpeg
    CAF5DD56-6DC3-4E97-99EA-6740BEE3F09D.jpeg
    127,3 KB · Wyświetleń: 100
reklama
No wczoraj już zobaczył ale malutki strasznie. Martwię się tylko bo lekarze nic nie robią z ta moja torbielą ona rośnie i mi dokucza boli często pulsuje aż do krzyża i naciska na pęcherz i moje samopoczucie jest średnie ale jakoś muszę wytrzymać jeszcze tydzień aż się okaże co i jak. W miejscu gdzie mam pęcherzyk ciążowy tez czuje lekkie pieczenie i ciągniecie ale to podobno normalnie
 
Też miałam torbiel na jajniku dość duża i się wchłonęła. Lepiej mniej tam robić lekami niż więcej. Jak będzie za duży i nadal będzie rosnąć, na pewno się nim zajmą. Będzie dobrze 😊
 
Jednak posłuchałam waszych rad i idę dziś na 14 do innego lekarza żeby mnie zbadał co z ta ciąża i torbielem. Bo coraz gorzej się czuje mam mdłości kłują mnie jajniki i mam bóle podbrzusza osłabiona jestem mam czasem duszności aż może z merowie ból piersi i głowy. Zobaczymy co ten inny lekarz powie. A teraz jadę powtórzyć betę jak kazał i tem marker nowotworowy i wieczorem będę wyniki mieć. ;(
 
reklama
Jednak posłuchałam waszych rad i idę dziś na 14 do innego lekarza żeby mnie zbadał co z ta ciąża i torbielem. Bo coraz gorzej się czuje mam mdłości kłują mnie jajniki i mam bóle podbrzusza osłabiona jestem mam czasem duszności aż może z merowie ból piersi i głowy. Zobaczymy co ten inny lekarz powie. A teraz jadę powtórzyć betę jak kazał i tem marker nowotworowy i wieczorem będę wyniki mieć. ;(


Nie znam się bo nie byłam w takiej sytuacji i nie miałam torbieli ale żeby od razu tak stresować markerami? 😔 daj znac jak wyniki i co lekarz powie.
A z tym ze się zle czujesz to pewnie przez ciąże ☺️ Ja na początku tez czułam jakby ciągniecie w jajnikach czy podbrzuszu i tez się schizowalam. Co prawda mdłości nie milam cała ciąże ani razu ale u ciebie to pewnie jej objaw. Ja na samym początku bez drzemki to chodziłam nie żywa jakbym w głowę dostała. Musiałam ok 13 zawsze się drzemnac chociaż z godzinę, później mi to przeszło. I tak samo było mi ciagle gorąco. Będąc w sklepie myślałam ze padnę z gorąca, a to był listopad 😂
 
Do góry