reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Test ciążowy

Witajcie
Mam pytanie. Nigdy nie miałam jakoś specjalnie regularnego okresu. Ale według aplikacji spóźnia mi się niby 3 dzień. Od 24 lipca do 28 lipca kochaliśmy się z partnerem bez zabezpieczenia ale bez wytrysku w pochwie. Według kalendarzyka nie miałam już wtedy dni płodnych. Natomiast martwi mnie brak okresu. Dziś rano zrobiłam test firmy quixx na początku od razu pojawiły się 2 kreski jak mocz leciał przez cały test po minucie kreska testowa zniknęła. I po 5 minutach nie było nawet cienia drugiej kreski. Czy to oznacza, że mogę być w ciąży? W załączniku daje zdjęcia. Oczywiście powtórzę test.
W instrukcji testów często piszą, żeby odczytać test dopiero w 5tej minucie.
Zobacz jak jest u ciebie. Jeśli tak samo, to raczej brak ciazy.
Aczkolwiek bym powtórzyła jutro innej firmy lub dzisiaj Podeszła na betę dla pewności :)
 
reklama
W instrukcji testów często piszą, żeby odczytać test dopiero w 5tej minucie.
Zobacz jak jest u ciebie. Jeśli tak samo, to raczej brak ciazy.
Aczkolwiek bym powtórzyła jutro innej firmy lub dzisiaj Podeszła na betę dla pewności :)
Dziś zrobiłam kolejne testy wszystkie negatywne nawet nie ma cienia. Nadal brak okresu a od wczoraj wieczorem boli mnie lewa pierś. Już tak kiedyś miałam że spóźnił się okres 9 dni bolały piersi i później okres przyszedł. W tym cyklu z lipca 18 dokładnie miałam śluz owulacyjny z domieszką krwi przez 24 h w tym czasie nie było współżycia dopiero od 24 do 28 codziennie bez zabezpieczenia ale bez finału we mnie. Kupiłam testy na jutro i pojutrze robię je według instrukcji i negatywne.
 
Do góry