reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża?

Pytam ponieważ to moja pierwsza ciąża staramy się kolejny miesiąc jestem zestresowana i podekscytowana wiec zadaje 100 pytań a wole zapytać się kogoś kto ma doświadczenie a nie chwalić. Martwi mnie tez torbiel wiec pytam zebu być spokojna. Trzymajcie kciuki żeby w czwartek był co widać będzie to prawie 6 tydz
Przepraszam jeszcze raz i naprawdę gratuluję i musi być dobrze. Torbiel pewnie się wchłonie i nic nie będzie szkodzić. No racja, lepiej pytać miliony razy niż coś przeoczyć. Ja za pierwszym razem nawet nie wiedzialam, ze jest cos takiego jak badanie bety w labie, ale to było 10 lat temu, także rozumiem Cię. Jeszcze raz życZę spokojnej ciąży i uciekam 😌
 
reklama
Pytam ponieważ to moja pierwsza ciąża staramy się kolejny miesiąc jestem zestresowana i podekscytowana wiec zadaje 100 pytań a wole zapytać się kogoś kto ma doświadczenie a nie chwalić. Martwi mnie tez torbiel wiec pytam zebu być spokojna. Trzymajcie kciuki żeby w czwartek był co widać będzie to prawie 6 tydz

bedzie widać na pewno. Serduszko widać chyba bliżej 8tc.Daj znac ☺️ Z torbielą w ciąży chyba nic się nie robi, ewentualnie dopiero po.
tez mam w czwartek wizytę ale ja 35tc 🤭
 
A to widzisz. Myślałam, że są jakieś wartości, że przy tylu i tylu powinno być coś widać

jak wysłałam lekarzowi SMS z takim wynikiem a robiłam w piątek to powiedział ze od niedzieli już widać na 100% A jak zapytałam czy sprawdzić przyrost to powiedział ze nie ma potrzeby. Mam nadzieje ze nie będzie diabełek jak taka beta była 😂😂
 
Ostatnia edycja:
Hej kochane wracam właśnie od lekarza i znów niepewne wieści. Torbiel przez tydzień urósł z 3 cm do prawie 6. Jest on w lewym jajniki. W prawym lekarz zauważył malusi pęcherzyk ciążowy jakby ale na ten czas nie może stwierdzić czy to zdrowa ciąża czy może pozamaciczna. Mam w następnym tygodniu powtórzyć betę i jakieś badanie nowotworowe na tego torbielą i za tydzień przyjęć na kontrole i się okaże. Załamka kolejny tydzień stresu
 
Hej kochane wracam właśnie od lekarza i znów niepewne wieści. Torbiel przez tydzień urósł z 3 cm do prawie 6. Jest on w lewym jajniki. W prawym lekarz zauważył malusi pęcherzyk ciążowy jakby ale na ten czas nie może stwierdzić czy to zdrowa ciąża czy może pozamaciczna. Mam w następnym tygodniu powtórzyć betę i jakieś badanie nowotworowe na tego torbielą i za tydzień przyjęć na kontrole i się okaże. Załamka kolejny tydzień stresu

Ja chyba bym poszła do innego zobaczyć co on powie
 
Może spróbuj. Idź do jakiegoś innego lekarza z wynikami bety i udaj głupa ze nie wiesz o torbieli. Zobaczysz co ci powie. Może będzie lepszy
 
Torbiel jak jest to raczej będzie. Ale dziwne z tym pęcherzykiem i ze nie może ci określić czy to jest wewnątrz czy pozamaciczna ... kiedy miałas ostatni okres ?
 
reklama
Do góry