reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża?

reklama
Przepraszam nie zjedzcie mnie, ale to oczywiste, że jest ciąża, nie ma co pytać, chyba, że to z radości lub potrzeby pochwalenia się. Beta jak ta lala i testy pozytywne. A na lekarza za wcześnie. Ja robiłam bete miałam 1048, dopiero dwa tyg pozniej poszlam do lekarza i dopiero bylo widac, ale jeszcze bez serduszka. Trzymam kciuki za bezproblemową ciążę i szybki, mało bolesny poród ;) I gratulacje❤ Będzie marcowa dzidzia pewnie 😃
 
Przepraszam nie zjedzcie mnie, ale to oczywiste, że jest ciąża, nie ma co pytać, chyba, że to z radości lub potrzeby pochwalenia się. Beta jak ta lala i testy pozytywne. A na lekarza za wcześnie. Ja robiłam bete miałam 1048, dopiero dwa tyg pozniej poszlam do lekarza i dopiero bylo widac, ale jeszcze bez serduszka. Trzymam kciuki za bezproblemową ciążę i szybki, mało bolesny poród ;) I gratulacje❤ Będzie marcowa dzidzia pewnie 😃
Przeczytałas dokładnie post? Czy tylko to co chciałaś?
 
Przepraszam nie zjedzcie mnie, ale to oczywiste, że jest ciąża, nie ma co pytać, chyba, że to z radości lub potrzeby pochwalenia się. Beta jak ta lala i testy pozytywne. A na lekarza za wcześnie. Ja robiłam bete miałam 1048, dopiero dwa tyg pozniej poszlam do lekarza i dopiero bylo widac, ale jeszcze bez serduszka. Trzymam kciuki za bezproblemową ciążę i szybki, mało bolesny poród ;) I gratulacje❤ Będzie marcowa dzidzia pewnie 😃


Ja robilam betę w 4tc+1 i wyszła mi 666,8 dwa dni później miałam wizytę i było widać. U każdego jest inaczej
 
Przeczytałas dokładnie post? Czy tylko to co chciałaś?
No przecież przeprosilam na samym początku 😋 Tak, tak przeczytalam. Ja myślę, że torbiel nie zafalszowal wyniku. Może jestem zbyt narwana, ale też staram i dlatego myślę w sposób: jest beta i test pozytywny = jest ciąża. A poza tym trzeba mieć nadzieję, że wszystko będzie okej. A jest też też przyrost u autorki więc nie pomyślałam, że ktoś mógł mieć wątpliwości. Jeżeli naprawdę Was urazilam to jeszcze raz przepraszam.
 
Pytam ponieważ to moja pierwsza ciąża staramy się kolejny miesiąc jestem zestresowana i podekscytowana wiec zadaje 100 pytań a wole zapytać się kogoś kto ma doświadczenie a nie chwalić. Martwi mnie tez torbiel wiec pytam zebu być spokojna. Trzymajcie kciuki żeby w czwartek był co widać będzie to prawie 6 tydz
 
reklama
Do góry