reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

:-DNo to trzymam kciuki,wyobrażam sobie Twoje emocje przed zrobieniem testu:tak:,chciałoby sie juz dziś go zrobic,a godziny sie dlużą,najlepszy jest pierwszy poranny mocz jednak:tak:Gdyby przypadkiem Ci nie wyszedł pozytywnie,to się od razu nie zniechęcaj,tylko zrób kolejny np.po dwóch dniach,ale życzę,by wyszły te dwie kreseczki:-D.A jesteś tuz przed ,czy juz po terminie miesiączki?
 
reklama
Dzięki za odp... a powiedzcie mi czy mogę brać nospę?? podobno jest nieszkodliwa ale lekarza nie pytałam tak byłam podekscytowana że wyszłam z gabinetu jak w amoku:)
 
O ciąży dowiedziałam się po zrobieniu czwartego testu, który wykonałam bardzo uparcie bo poprzednie wypadły negatywnie, ale ja i tak wiedziałam że jestem w ciąży no i w końcu ten czwarty wyszedł pozytywnie. A głównym objawem było straszne zmęczenie i senność - tak dziwna niemoc podniesienia się rano z łóżka:)
 
Mnie bolał brzuch cały czas jakbym zaraz miala dostać okresu, i piersi..strasznie bolały :)
Po za tym odrzuciło mnie od papierosów..to byly objawy 3 pierwszych tygodni..pózniej bolały mnie piersi,brzuch przestał boleć po terminie spodziewanej miesiączki..ok 6 tygodnia totalne mdłosci i zawroty głowy..ech..:(
 
hej dziewczynki dziś nie mogę zwlec się z łożka to chyba kolejny objaw spałam jak dziecko całą noc wstałam zjadłam śniadanie i poszłam spać na kolejne trzy godziny masakra po prostu:) ziewam i ziewam a mój mężulek zaraz z pracy wraca a ja śpię:)
 
mnie znowu boli w okolicach watroby ,i tak sie zastanawiam czy to moze byc przy okazji ciazy czy to calkiem cos innego, dodam ze to bardzo wczesna ciaza, jakis 3 tydzien, moze hormony szaleja???:confused:
 
Mnie bolał brzuch cały czas jakbym zaraz miala dostać okresu, i piersi..strasznie bolały :)
Po za tym odrzuciło mnie od papierosów..to byly objawy 3 pierwszych tygodni..pózniej bolały mnie piersi,brzuch przestał boleć po terminie spodziewanej miesiączki..ok 6 tygodnia totalne mdłosci i zawroty głowy..ech..:(
Mdłości to dobry znak że jest ciąża, ale z drugiej strony strasznie męczą. Mi przeszło w 8mc:wściekła/y:. Trochę się nacierpiałam. Życzę ci żeby tobie szybko te atrakcje minęły.

hej dziewczynki dziś nie mogę zwlec się z łożka to chyba kolejny objaw spałam jak dziecko całą noc wstałam zjadłam śniadanie i poszłam spać na kolejne trzy godziny masakra po prostu:) ziewam i ziewam a mój mężulek zaraz z pracy wraca a ja śpię:)
Ja na początku ciąży to ciągle spałam. Budziłam się poszłam do łazienki i znowu się kładłam i tak do wieczora. Nocki oczywiście też przesypiałam, ale korzystaj bo potem tak dobrze nie będzie.:confused:
 
Dzięki za odp... a powiedzcie mi czy mogę brać nospę?? podobno jest nieszkodliwa ale lekarza nie pytałam tak byłam podekscytowana że wyszłam z gabinetu jak w amoku:)
Ja bym jednak Ci radziła po konsultacji z lekarzem,naprawdę,nospa to lek-a nie witaminka,a nawet witaminy powinnyśmy raczej ustalać z lekarzem-czy brac,Nospa znosi skurcze nie tylko macicy,ale działa rowniez na inne układy i narządy-rowniez układ krążenia,nie można jej brac sobie ot tak,ale tylko wtedy,gdy naprawdę trzeba i po wczesniejszej konsultacji z lekarzem:tak:
 
reklama
Witam serdecznie drogie Forumowiczki :-) Postanowiłam się z Wami podzielić swoimi nadziejami, które niestety są też po trosze wątpliwościami... :dry: Ale właśnie dlatego chciałam zapytać, co Wy o tym wszystkim myślicie... ;-)

Mianowicie ostatnią @ miałam 7 grudnia, ale że mój cykl jest dość długi (32, czasami nawet 34 dni...), obecnie powinnam mieć kolejną @. Natomiast spóźnia się już 5 dzień :-) Z moich obliczeń przy pomocy programiku wypada na to, że w czasie owulacji dość często się przytulaliśmy i chociaż stosujemy prezerwatywy, mój mężczyzna zakłada ją dosłownie w ostatnim momencie. Czy mogło się tak zdarzyć, że zafasolkowałam?... :-) Bardzo bym się ucieszyła, nie ukrywam... :-D

Robiłam test dwa, trzy dni temu, ale niestety wyszedł negatywny... Dni płodne przypadały na 25 grudnia-1 stycznia, a planowo @ powinnam była dostać 13 stycznia. Od kilku dni czuję się tak.. dziwnie.. Niewiem nawet jak to określić ;-) Może to trochę psychika mi za mocno działa?... Nie wiem, ale nie miałam żadnych stresów ani nie byłam chora, co mogłoby opóźnić okres... Piersi dopiero dzisiaj zaczęły mnie pobolewać, a dół brzuszka "czuję" już od kilku dni przed terminem @, ale tak właśnie to można określić że "czuję", bo nie boli mnie, tylko czasami zakłuje jeden jajnik, zdarza się, że lekko jakby pulsuje... :confused: Jak uciskam lekko dłonią brzuch na wysokości macicy, to jest taki twardy, a przed okresem był jakby "gąbczasty" w odczuciu... :confused:

Boję się trochę, że może za bardzo chciałabym tego dzidziusia mimo choćby i mizernych zabezpieczeń... ;-) Ale czy w takim razie test mógłby się pomylić i nie wykryć dzieciaczka?... I nie wiem też, jak interpretować zachowanie swojego brzuszka... ;-) Czasem miewam też zgagę, boli mnie krzyż (niestety to od pracy... :/ ), w ciągu dnia i wieczorem zdarzają mi się lekkie nudności, kilka razy zakręciło mi się w głowie... Wiem, że to wszystko może okazać się zmyłką, ale jak myślicie, Kochane, czy jest jakaś szansa na Fasolkę?... :-)
 
Do góry