reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

Witam nie wiem czy mam zwidy ale pod światło widzę druga kreseczkę chyba że to fabryczna test 11 dpo. Możliwe że jest jeszcze za wcześnie ?
Jutro mam wizytę u ginekologa miałam robiona cytologie 3 tygodnie temu i dopiero kazał przyjść mi ma usg dopochwowe jak przyjdą wyniki . Nie wiem co o tym sądzić
 

Załączniki

  • 20240613_154329.jpg
    20240613_154329.jpg
    1,4 MB · Wyświetleń: 123
reklama
Witam nie wiem czy mam zwidy ale pod światło widzę druga kreseczkę chyba że to fabryczna test 11 dpo. Możliwe że jest jeszcze za wcześnie ?
Jutro mam wizytę u ginekologa miałam robiona cytologie 3 tygodnie temu i dopiero kazał przyjść mi ma usg dopochwowe jak przyjdą wyniki . Nie wiem co o tym sądzić
Nic tu nie widzę. Moim zdaniem ten test jest zalany.
 
Witam nie wiem czy mam zwidy ale pod światło widzę druga kreseczkę chyba że to fabryczna test 11 dpo. Możliwe że jest jeszcze za wcześnie ?
Jutro mam wizytę u ginekologa miałam robiona cytologie 3 tygodnie temu i dopiero kazał przyjść mi ma usg dopochwowe jak przyjdą wyniki . Nie wiem co o tym sądzić
Moim zdaniem jest negatywny. A kiedy masz termin okresu?
 
Witam Wykonałam dziś test ciazowy i po 3 minutach wyszła druga bardzo blada kreska na albo mam zwidy
 

Załączniki

  • 20240701_172053.jpg
    20240701_172053.jpg
    274 KB · Wyświetleń: 129
Laski może Wy mi podpowiecie bo sama nie wiem co myśleć. W niedzielą tamtą dostałam okres, skończył się wczoraj i był dosyć skąpy jak na mnie. Co ważne przyszedł około trzech dni wcześniej niż powinien. Od paru dni również dziwnie się czuję, jestem mega zmęczona, ospała i często kręci mi się w głowie. Mąż mówi może zrób test. Ja trochę śmiech no bo jak przecież okres przed chwilą był ale z ciekawości zrobiłam… i tam druga kreska?! Słaba bo słaba ale jest, jest taka możliwość wgl czy test wadliwy czy jak 🤔🤦‍♀️
 
Witam nie wiem czy mam zwidy ale pod światło widzę druga kreseczkę chyba że to fabryczna test 11 dpo. Możliwe że jest jeszcze za wcześnie ?
Jutro mam wizytę u ginekologa miałam robiona cytologie 3 tygodnie temu i dopiero kazał przyjść mi ma usg dopochwowe jak przyjdą wyniki . Nie wiem co o tym sądzić
Ze zdjecia mało widac, warto zrobic sobie badanie beta HCG,
 
Cześć dziewczyny,
Błagam podpowiedzcie bo oszaleję. W piatek 2.08 mialam owu i wtedy też działaliśmy z moim (wypadała w 16 dzień cyklu) w środę rano zauważyłam docierając się delikatne plamienie/krwawienie - tylko na papierze było widać na bieliźnie już nie później takie brunatne plamienie, kolejny dzień czwartek to samo wczoraj już tylko takie telikatne plamienie. Trochę chyba za wcześnie na implantację, takie lekkie rozpieranie w dole brzucha czuję, pojawiło się zmęczenie i częstsze wizyty na siusiu. Mam długie cylke bo ok 33-35 dni. Kiedy zrobić test i czy robić? Czy iść go gina bo yo może wskazywać na coś innego niż ciąża
 
reklama
Cześć dziewczyny,
Błagam podpowiedzcie bo oszaleję. W piatek 2.08 mialam owu i wtedy też działaliśmy z moim (wypadała w 16 dzień cyklu) w środę rano zauważyłam docierając się delikatne plamienie/krwawienie - tylko na papierze było widać na bieliźnie już nie później takie brunatne plamienie, kolejny dzień czwartek to samo wczoraj już tylko takie telikatne plamienie. Trochę chyba za wcześnie na implantację, takie lekkie rozpieranie w dole brzucha czuję, pojawiło się zmęczenie i częstsze wizyty na siusiu. Mam długie cylke bo ok 33-35 dni. Kiedy zrobić test i czy robić? Czy iść go gina bo yo może wskazywać na coś innego niż ciąża
Nie wskazuje to na nic poza tym, że się doszukuhesz objawów. Spokojnie. Swoją drogą przy cyklach 33-35 dni owu powinna wypadać później, miałaś monitoring?
 
Do góry