reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

Witam wszystkich:) mam takie pytanie. 10 stycznia miałam ostatni dzień miesiączki i wtedy kochałam się z chłopakiem z prezerwatywą. wszytsko było ok, tyle że wczoraj caczął mnie boleć brzuch przy samym dole.. z tego wszytskiego kupiłam sobie test, oczywiście wyszedł negatywny, bo było jeszcze za wczesśnie . czy taki ból jest normalny przy pierwszym stosunku?
 
reklama
U mnie wczesne objawy ciąży to pobolewanie podbrzusza oraz duża ilość śluzu :-) I mega zmęczenia, czuje się jakaś mega ociężała, a to dopiero początek ;-)
 
Witam wszystkich:) mam takie pytanie. 10 stycznia miałam ostatni dzień miesiączki i wtedy kochałam się z chłopakiem z prezerwatywą. wszytsko było ok, tyle że wczoraj caczął mnie boleć brzuch przy samym dole.. z tego wszytskiego kupiłam sobie test, oczywiście wyszedł negatywny, bo było jeszcze za wczesśnie . czy taki ból jest normalny przy pierwszym stosunku?


Boże widzisz i nie grzmisz!!!Dziecko ty najprawdopodobniej jeszcze owulacji nie miala!(zalezy od tego jak dlugie masz cykle)
 
Boże widzisz i nie grzmisz!!!Dziecko ty najprawdopodobniej jeszcze owulacji nie miala!(zalezy od tego jak dlugie masz cykle)
hej:) może ktoś mi coś podpowie czy mam racje czy nie bo sama już nie wiem... @ miałam 8 grudnia kolejna powinna też byc 8 stycznia ale nie przyszła:) staramy się z mężem od 7 miesięcy o dzidziusia i nie wychodziło do tej pory więc teraz mamy nadzieje:) nie wiem czy są to obiawy czy nie ale jakoś nigdy tak nie miałam a więc prolemy z załatwianiem się, pobolewanie i kłucie wpodbrzuszu, oraz mdłości na niektóre rzeczy, i brak śluzu a zawsze myło go sporo a i kżysz troche pobolewa a nie było tak wcześniej. przed @ z tydzień zawsze strasznie bolały mnie piersi a teraz nic choc są nabrzmiałe ale nie bolą, i nie czuje się jak przed @. aa i ostatnia @ była inna od wcześniejszych. test robiłam ale wyszedł negatywny:( sama nie wiem narazie mamy nadzieje...
 
hej:) może ktoś mi coś podpowie czy mam racje czy nie bo sama już nie wiem... @ miałam 8 grudnia kolejna powinna też byc 8 stycznia ale nie przyszła:) staramy się z mężem od 7 miesięcy o dzidziusia i nie wychodziło do tej pory więc teraz mamy nadzieje:) nie wiem czy są to obiawy czy nie ale jakoś nigdy tak nie miałam a więc prolemy z załatwianiem się, pobolewanie i kłucie wpodbrzuszu, oraz mdłości na niektóre rzeczy, i brak śluzu a zawsze myło go sporo a i kżysz troche pobolewa a nie było tak wcześniej. przed @ z tydzień zawsze strasznie bolały mnie piersi a teraz nic choc są nabrzmiałe ale nie bolą, i nie czuje się jak przed @. aa i ostatnia @ była inna od wcześniejszych. test robiłam ale wyszedł negatywny:( sama nie wiem narazie mamy nadzieje...
w październiku miałam podobny przypadek. @ spóźniała mi się tydzień, piersi też mnie nie bolały jak zwykle przed i wynik testu również był negatywny. zazwyczaj brak śluzu oznacza zbliżającą się @ (przynajmniej u mnie). mi się wydaje, że po prostu spóźnia ci się @. mi to się np. nigdy nie zdarzało, ale kiedyś w końcu musi być ten pierwszy raz. z drugiej strony są też sytuacje kiedy testy wychodzą źle (były przypadki, że wynik był negatywny a tak na prawdę dziewczyna była w ciąży). więc według mnie, jeżeli w najbliższym czasie nie przyjdzie @ to radzę iść do lekarza, bo: 1. możliwe, że test się pomylił, 2. mogą być jakieś problemy z hormonami;-)

Witam wszystkich:) mam takie pytanie. 10 stycznia miałam ostatni dzień miesiączki i wtedy kochałam się z chłopakiem z prezerwatywą. wszytsko było ok, tyle że wczoraj caczął mnie boleć brzuch przy samym dole.. z tego wszytskiego kupiłam sobie test, oczywiście wyszedł negatywny, bo było jeszcze za wczesśnie . czy taki ból jest normalny przy pierwszym stosunku?
:confused: normalnie brak mi słów... ostatni dzień @ i jeszcze z zabezpieczeniem to nawet jest nieeeeeemożliwe, żebyś była w ciąży! chyba, że ktoś tu jest wiatropylny:-D
 
Ostatnia edycja:
dzięki
:) dodam że zawsze przed @ miałam bardzo dużo śluzu a teraz od prawie 2 ty nic (nieraz ale nie tak jak wcześniej) poczekam z testem jeszcze kilka dni ja jak @ nie przyjdze a wynik będzie negatywny to do doktorka... ale mam nadzieje że będzie pozytywny:))))))
 
Wiatm wszystkie kobitki :) Jestem tu nowa i chcialam sie podzielic moim przezyciami :)@ spoznia mi sie juz drugi dzien, a juz 3 dzien brzuch boli mnie jak na okres, ale go nie ma! Ja zamiast pracowac siedze na internecie i czytam objawy wczesnej ciazy :D ze zrobieniem testu zaczekam do jutra, ale odciagam ten moment bo nie chce znow zobaczyc jednej krechy :( te bole brzucha i takie rwanie jakby lewego jajnika to dla mnie cos nowego..zawsze jak zaczynal bolec mnie brzuch dostawalam okres a tu nic, piersi bola mnie po bokach ale nie jakos strasznie, przestalam palic bo nie mam ochoty od jakis paru dni.. co za stres, czlowiek nie moze sie skupic normalnie na niczym innym, cale szczescie ze pracuje u narzeczonego w innym wypadku chyba wylecialabym z pracy hihi, pozdrawiam wszytskie mamuski te obecne i te przyszle :)
 
dzięki
:) dodam że zawsze przed @ miałam bardzo dużo śluzu a teraz od prawie 2 ty nic (nieraz ale nie tak jak wcześniej) poczekam z testem jeszcze kilka dni ja jak @ nie przyjdze a wynik będzie negatywny to do doktorka... ale mam nadzieje że będzie pozytywny:))))))
w takim razie życzę dwóch kreseczek:tak:

Kasiona test można róbić już w dniu spodziewanej @ także możesz zrobić w każdej chwili. i też życzę dwóch kreseczek:-)
 
Czesc Grecja :) Wiem ze mozna tylko tak sie nastawilam juz,ze boje sie rozczarowania, ide dzis kupic i zrobie jutro rano, okres moze tez mi sie spozniac bo pare dni temu wrocilismy z Tunezji zmiana klimatu czy cos... jestem jednak dobrej mysli
 
reklama
Do góry