reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czy ten test jest pozytywny? Wątek zbiorczy

Witajcie! 1 marca przyszła pierwsza @ po porodzie w maju zeszłego roku. Z góry założyłam, że mój cykl trwa 28 dni - tak, jak przed porodem. Zrobiłam dwa testy ciążowe 1 kwietnia (facelle) i 3 kwietnia (pink). Czy powinnam je odczytywać jako pozytywne? Podejrzewam, że mogła przesunąć się owulacja. Przy pierwszej ciąży od razu miałam dwie tłuste krechy w dniu spodziewanej @ i teraz jestem trochę zdezorientowana 🤭
PINK nie kłamie. Idź na betę :) dla mnie ciąża
 
reklama
Witajcie! 1 marca przyszła pierwsza @ po porodzie w maju zeszłego roku. Z góry założyłam, że mój cykl trwa 28 dni - tak, jak przed porodem. Zrobiłam dwa testy ciążowe 1 kwietnia (facelle) i 3 kwietnia (pink). Czy powinnam je odczytywać jako pozytywne? Podejrzewam, że mogła przesunąć się owulacja. Przy pierwszej ciąży od razu miałam dwie tłuste krechy w dniu spodziewanej @ i teraz jestem trochę zdezorientowana 🤭
Tak testy pozytywne, a pinki się raczej nie mylą😊
 
Marzyłam o grudniowym dzieciorku i maluchach rok po roku! 😁 W styczniu zorientowałam się, że marzec to ostatnia szansa i w lutym zaczęłam kombinacje żeby przywrócić @ - udało się 😅 choć nie wiem czy to zasługa tych wszystkich „wspomagaczy” czy po prostu zbieg okoliczności, ale jeśli faktycznie się udało i ciąża się potwierdzi to chyba będę mogła powiedzieć, że szczęście mi sprzyja 🙈
 
Witajcie! 1 marca przyszła pierwsza @ po porodzie w maju zeszłego roku. Z góry założyłam, że mój cykl trwa 28 dni - tak, jak przed porodem. Zrobiłam dwa testy ciążowe 1 kwietnia (facelle) i 3 kwietnia (pink). Czy powinnam je odczytywać jako pozytywne? Podejrzewam, że mogła przesunąć się owulacja. Przy pierwszej ciąży od razu miałam dwie tłuste krechy w dniu spodziewanej @ i teraz jestem trochę zdezorientowana 🤭
Pozytyw ! Na bank. Moja pink przy twojej to dopiero bladzioch.
 

Załączniki

  • IMG_1792.jpg
    IMG_1792.jpg
    136,3 KB · Wyświetleń: 371
testy owulacyjne odnowulacji do miesiączki wychodzą tak więc one nie wykrywają ciąży! Nie rozsiewają głupot! To zupełnie INNY hormon wykrywa...
u mnie w pozostałe dni wychodzi pojedyncza kreska. Tak, to są 2 inne hormony, ale wiadomo, że „wadą” testów owulacyjnych jest to, że krzyżują się z hormonem ciążowym HCG w niskich wartościach. Podjednostka Beta HCG wykazuje bardzo duże podobieństwo do LH. Dlatego test owulacyjny wychodzi pozytywny na początku ciąży.
 
reklama
Do góry