reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy ten test jest pozytywny? Wątek zbiorczy

reklama
Hej, założyłam nowy wątek z większym problemem, ale wrzucam tutaj jeszcze zdjęcia testu, bo potrzebuję potwierdzenia, że na pewno negatywny 😅 Zdjęcia robione po 3 minutach
IMG20210312183143.jpg
IMG20210312183134.jpg
 
Też myślę, że negatywny. Mi te pokazały bladziocha po południu sześć dni przed okresem. A to źle, że negatywny czy dobrze? :)
Dobrze, bo jestem niecałe 3 miesiące po ciąży pozamacicznej i obawiam się, że ciąża teraz to nie byłoby nic dobrego. Chociaż już się bardzo nie mogę doczekać na zielone światło od lekarza...
 
Dobrze, bo jestem niecałe 3 miesiące po ciąży pozamacicznej i obawiam się, że ciąża teraz to nie byłoby nic dobrego. Chociaż już się bardzo nie mogę doczekać na zielone światło od lekarza...
To w takim razie gratuluję :) A co do ciąży - przyjdzie Twój czas i na pewno wtedy wszystko pójdzie dobrze ❤️
 
reklama
Do góry