reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy ten test jest pozytywny? Wątek zbiorczy

Zawsze przed miesiączka była niziutko
Wiesz co, zawsze jest szansa, że test się pomylił, ale najgorsze co można zrobić, starając się, to szukać u siebie objawów. To prawda, że różnie bywa, bo na przykład w tej ciąży objawy miałam po dwóch tygodniach od zapłodnienia, ale z kolei w pierwszej objawy wystąpiły w ósmym, może i dziewiątym tygodniu, a były totalnie jak na okres. Zrób test za dwa dni :) Albo idź na betę.
 
reklama
Hej, czy widzicie tu coś, czy to głowa płata mi figle? do okresu 4 dni. Wiem, że za wcześnie na test, ale wiecie jak to jest...


20210324_213327.jpg
 
Bardzo możliwe, że sobie wkręcam :) Tak to jest, jak się chce za bardzo.
Spokojnie, zrób za kilka dni. Możliwe, że coś tam jest, tylko jeszcze słabo widoczne. Nie jestem z tych, co będą Ci mówić, że nawet jak w dniu miesiączki nie wychodzi test, to jest nadzieja (bo bez jaj), ale Ty jesteś przed terminem. Poczekajmy :)
 
Spokojnie, zrób za kilka dni. Możliwe, że coś tam jest, tylko jeszcze słabo widoczne. Nie jestem z tych, co będą Ci mówić, że nawet jak w dniu miesiączki nie wychodzi test, to jest nadzieja (bo bez jaj), ale Ty jesteś przed terminem. Poczekajmy :)
I masz rację, też jestem podobnego zdania. I staram się nie nakręcać. Zrobię za kilka dni z porannego sika :)
 
reklama
Do góry