reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy ten test jest pozytywny? Wątek zbiorczy

Dziewczyny mam pytanie rano zrobiłam test płytkowy Pink z rossmana 10uml wyszedł jak na zdjęciu jakieś dwie/trzy godziny później udałam się do apteki po dwa kolejne testy ,które wyszły negatywne. Co o tym myślicie ?
 

Załączniki

  • FB22B064-2C66-41DA-9863-768BD56144BA.jpeg
    FB22B064-2C66-41DA-9863-768BD56144BA.jpeg
    336,1 KB · Wyświetleń: 311
reklama
Dziewczyny mam pytanie rano zrobiłam test płytkowy Pink z rossmana 10uml wyszedł jak na zdjęciu jakieś dwie/trzy godziny później udałam się do apteki po dwa kolejne testy ,które wyszły negatywne. Co o tym myślicie ?
Hmm, trochę wygląda jakby był zalany, ale ta druga kreska jest mocna. A te kolejne testy o takiej samej czułości? Może wrzuć też zdjęcia
 
Hmm, trochę wygląda jakby był zalany, ale ta druga kreska jest mocna. A te kolejne testy o takiej samej czułości? Może wrzuć też zdjęcia
Tak kolejne ta sama czułość, ale zrobione do 3 h później gdzie dużo piłam i byłam kilo razy w toalecie . Ale są puściutkie nie ma nawet cienia drugiej kreseczki . No nic zobaczę co będzie jutro - powinnam planowo dostać okres .
 
Dziewczyny mam pytanie rano zrobiłam test płytkowy Pink z rossmana 10uml wyszedł jak na zdjęciu jakieś dwie/trzy godziny później udałam się do apteki po dwa kolejne testy ,które wyszły negatywne. Co o tym myślicie ?
Moim zdaniem test jest pozytywny. Fakt, że wygląda na zalany, ale jeśli nie jesteś w ciąży, to możesz test w moczu wykąpać i nic nie pokaże. Wydaje mi się, że możesz być we wczesnej ciąży, a te dwa były zrobione w ciągu dnia, więc nic nie pokazały. Czekamy na jutro :)
 
Tak kolejne ta sama czułość, ale zrobione do 3 h później gdzie dużo piłam i byłam kilo razy w toalecie . Ale są puściutkie nie ma nawet cienia drugiej kreseczki . No nic zobaczę co będzie jutro - powinnam planowo dostać okres .
Testuj jutro i koniecznie daj znać :)
 
Dziewczyny mam pytanie rano zrobiłam test płytkowy Pink z rossmana 10uml wyszedł jak na zdjęciu jakieś dwie/trzy godziny później udałam się do apteki po dwa kolejne testy ,które wyszły negatywne. Co o tym myślicie ?
Jest troszkę zalany ale dla mnie pozytywny 🧐 Powtórz najlepiej z rana :)
 
reklama
Do góry