reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy ten test jest pozytywny? Wątek zbiorczy

Hej! Co sądzicie o czymś takim, dzisiaj wieczorem zrobiłam test bo jakoś dziwnie się czuje i ciekawość dała za wygraną, mam wrażenie, że na teście widać jakaś delikatną drugą kreskę, ale nie wiem czy mnie oczy mylą, czy test jest jakiś wadliwy. Ogólnie sytuacja wyglada tak, że w grudniu odstawiłam tabletki antykoncepcyjne, pierwsze dwa cykle trwały standardowo 28 dni, natomiast po 16 dniach 27.02 miałam 3 dniowe plamienie, myślałam ze to @ tak szybko przyszła ale jednak byłam trochę zdziwiona, ze jest taka skąpa. Przed braniem tabletek moje cykle trwały 34-35 dni, wiec zakładając, że to plamienie nie było zwykłą miesiączka, dzisiaj byłabym w 31 dniu cyklu. W poniedziałek idę na kontrolę do ginekologa wiec się go o wszystko wypytam, ale do tego jeszcze dwa dni dlatego chciałabym poznać wasze zdanie :)
Myślę, że coś widać, ale dziwnie to widać. Tak jakby był odczytany po kilku godzinach. No i nawet jeśli to ciąża, to gin nic konkretnego Ci nie powie, bo to za wcześnie. Idź na krew.
 
reklama
Ja rozumiem. Źle sformuowalam sowja wypowiedź. Dwie kreski pojawiły się po kilku sekundach max minucie. I to zdjęcie niżej jest właśnie zrobione w tym czasie. Byłam pewna że to pozytywny test, ale dziewczyny mnie już uświadomiły że jest niestety zalany Zobacz załącznik 1246012
Przecież to normalny pozytywny test 🤦 Ktoś tu się popisał twierdząc, że jest zalany albo negatywny 😂
 
Myślę, że coś widać, ale dziwnie to widać. Tak jakby był odczytany po kilku godzinach. No i nawet jeśli to ciąża, to gin nic konkretnego Ci nie powie, bo to za wcześnie. Idź na krew.
Zrobiłam test z porannego moczu i chyba coś widać :) Jeśli chodzi o gina to nie idę do niego w związku z tą sprawa, po prostu już wcześniej byłam umówiona, ale od razu po nim lecę na betę
 
Ostatnia edycja:
Zrobiłam test z porannego moczu i chyba coś widać :) Jeśli chodzi o gina to nie idę do niego w związku z tą sprawa, po prostu już wcześniej byłam umówiona, ale od razu po nim lecę na betę
W takim razie gratuluję nieśmiało :) Nie zestresuj się u gina, bo pewnie będziesz miała co najwyżej zmienioną pochwę i szyjkę macicy. Umów się najwcześniej w szóstym tygodniu, wtedy może się uda zobaczyć zarodek. Super!
 
W takim razie gratuluję nieśmiało :) Nie zestresuj się u gina, bo pewnie będziesz miała co najwyżej zmienioną pochwę i szyjkę macicy. Umów się najwcześniej w szóstym tygodniu, wtedy może się uda zobaczyć zarodek. Super!
Nie dziękuje żeby nie zapeszać. Wszystko się okaże po badaniu krwi. A u gina przynajmniej się dopytam o leki na serce, które biorę bo pomimo, że jeszcze nic nie jest pewne to wolałabym zachować ostrożność
 
reklama
A widziałaś ten pierwszy? Bo nie wyglądał na przeprowadzony prawidłowo. Drugi ewidentnie był pozytywny, ale pierwszy był po prostu

Przecież to normalny pozytywny test 🤦 Ktoś tu się popisał twierdząc, że jest zalany albo negatywny 😂
Masz rację, okazało się że ciaza ❤️ narazie wczesna. 08.03 beta była 39, ale już 11.03 165 więc póki co wszytsko w porządku. Mi też się wydawało że testy pozytywne, ale później już sama zgłupiałam 🤣
 
Do góry