reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy ten test jest pozytywny? Wątek zbiorczy

reklama
A bierzecie jakieś suplementy? Nie wiem czy to efekt tego ale my zaczęliśmy mieć lepsze wyniki gdy partner brał prosperm a ja ogestan 4000
Ja wiesiołek i ovarin, jestem też na metforminie, bo mam stan przedcukrzycowy. Ale różne badania robiłam w ostatnim czasie i w zasadzie u mnie nie ma się do czego przyczepić, prócz tego cukru i miesiączek co 2-3 miesiące (chociaż ostatnie cykle to +/- 40-50 dni, więc i tak progres).
Mój nic nie bierze, ma dużo leukocytów w nasieniu, z jednej strony mówią o infekcji, a z drugiej posiewy nam obu wychodzą jałowe i żadnego leczenia nie wdrażają. Sama już nie wiem co mamy zrobić
 
Ja wiesiołek i ovarin, jestem też na metforminie, bo mam stan przedcukrzycowy. Ale różne badania robiłam w ostatnim czasie i w zasadzie u mnie nie ma się do czego przyczepić, prócz tego cukru i miesiączek co 2-3 miesiące (chociaż ostatnie cykle to +/- 40-50 dni, więc i tak progres).
Mój nic nie bierze, ma dużo leukocytów w nasieniu, z jednej strony mówią o infekcji, a z drugiej posiewy nam obu wychodzą jałowe i żadnego leczenia nie wdrażają. Sama już nie wiem co mamy zrobić
a skąd jesteś?
 
znam lekarza, który jest cudotwórcą. Moi znajomi starali się 10 lat, tylko on pomógł. Jest niesamowity! Doktor Milewicz w Krakowie. Z tym, że on jest specyficzny i niestety ma humory… czasem niemiły. Ale swoją robotę robi 1000/10
Dziękuję, my ze Śląska, do Krakowa mamy niedaleko. Może faktycznie spróbujemy, dziękuję
 
bardzo polecam. Przyjmuje też na NFZ w Krzeszowicach, ale kolejki są ogromne. Nie na termin, tylko w dniu przyjęcia. Przyjmuje czasem i do nocy…
jeśli masz pakiet lux med to jeszcze z Milewiczem pracuje dr. struś. Oczywiście prywatnie też. On przyjmuje w Skawinie, jest bardziej przyjazny :)
 
Ja wiesiołek i ovarin, jestem też na metforminie, bo mam stan przedcukrzycowy. Ale różne badania robiłam w ostatnim czasie i w zasadzie u mnie nie ma się do czego przyczepić, prócz tego cukru i miesiączek co 2-3 miesiące (chociaż ostatnie cykle to +/- 40-50 dni, więc i tak progres).
Mój nic nie bierze, ma dużo leukocytów w nasieniu, z jednej strony mówią o infekcji, a z drugiej posiewy nam obu wychodzą jałowe i żadnego leczenia nie wdrażają. Sama już nie wiem co mamy zrobić

Popatrz sobie na profile jakiś płodnościowych dietetyczek, bo nie wiem czy od 1.5 roku coś się nie zmieniło, ale ovarin miał dość kiepski skład. Dietetyczka, którą kiedyś obserwowałam polecała to:

1.JPG
 
reklama
Na pewno po 3 poronieniach i to w tak krotkim czasie należy Ci się na NFZ diagnostyka poronień. Warto z tego skorzystać.
 
Do góry