reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy ten test jest pozytywny? Wątek zbiorczy

Na pewno po 3 poronieniach i to w tak krotkim czasie należy Ci się na NFZ diagnostyka poronień. Warto z tego skorzystać.
Wiem. Androlog ciągnie nas na kasę, mimo że wizyty na NFZ, to zerknie na badania tylko wtedy, jeśli są zrobione w jego klinice - prywatnej. Ginekolog twierdzi, że przesadzam, biochemiczna to przypadek i się nie liczy, mam dać spokój. A genetyk zabrała nasze skierowania w kwietniu i dalej nie mamy terminu, bo "odezwie się jak będzie wiedziała", jednak zdążyła mi zlecić wykonanie badań, które miałam zrobić prywatnie, bo nie są refundowane - zapłaciłam prawie 1000zł i nawet tych wyników nie chce ze mną skonsultować, bo przecież nie mam terminu wizyty. Taki to jest NFZ.
 
reklama
reklama
Do góry