reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy ten test jest pozytywny? Wątek zbiorczy

reklama
Eh serce mi pęka normalnie tyle lat , już miałam nadzieję.
Nigdy mnie tak test w konia nie zrobił , kiedyś też je robiłam i nic nie pokazały .
A ja już się pochwaliłam mojemu ucieszył się że w końcu się udało 😭😭

Polecam Ci wątek miesięczny staraczek, może coś podpowiedzą w temacie leczenia
 
Eh serce mi pęka normalnie tyle lat , już miałam nadzieję.
Nigdy mnie tak test w konia nie zrobił , kiedyś też je robiłam i nic nie pokazały .
A ja już się pochwaliłam mojemu ucieszył się że w końcu się udało 😭😭
7 lat to jest strasznie dużo, może rozważacie badania i ewentualne leczenie, aż mi przykro się zrobiło 🥺
 
Ja jestem po dwóch operacjach też z czego jedna rok z kawałkiem , usunięcie endometriozy głębokiej i resekcja jelita . Miało być lepiej .po 12 prawie latach usłyszałam diagnozę w końcu , tak się cieszyłam że mi pomoże , niestety to wraca
I tylko raz udało mi się zajść w ciążę raz , i nigdy więcej .

Ja jestem taka rozbita , że normalnie siedzę i beczek jak bóbr . Ja już nie mam siły na to wszystko.
a braliście pod uwagę na przykład ivf ?
 
Rozmawialiśmy my o tym ,ale ostatecznie nie doszliśmy do porozumienia w tym temacie , mój nie chce się zbadać też ,to jest główny problem , wiem że ja jestem dla niego najważniejsza i zawsze mi mówi że zawsze też jest adopcja ,ale to też trwa,i nie zawsze się może spełnić warunki , ale dużo się nasłuchałam też o inv że to bardzo psychicznie działa na kobietę , robiłam kiedyś jakieś tam badania niby były ok . Jedynie AMH mam niskie bardzo 0,46 więc to też chyba mnie wyklucza bo od 0,60 chyba jest .
A ja nie umiem przestać o tym myśleć i co miesiąc sprawdzam że a nóż widelec ,
Lekarze niby z poradni twierdzą że skoro raz zaszłam to może się kiedyś uda ale kiedy to kiedyś będzie 😭
skoro partner nie chce się badać to też nie dobrze, tutaj dużo dziewczyn pisało że jak zaczął się leczyć to się udało, ale wiadomo jakaś przyczyna tego jest i myślę że to bardzo duża bo 7 lat to szmal czasu
 
reklama
Do góry