reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy ten test jest pozytywny? Wątek zbiorczy

Dziewczyny,
Czy ten test jest pozytywny? Taka blada kreska wyskoczyła po ok 4 min.
Wczoraj robiłam paskowy facelle- podobna kreska.
To 25 dc. Do tego w poniedziałek miałam plamienie (śluz z mała ilością krwi), dwa dni czysto i dzisiaj lekkie różowe plamienie.
Jestem na acardzie i luteinę(która powinnam odstawić w razie okresu).
Martwią mnie te jasne kreski plus plamienie bo w lutym miałam biochema. 😔
 

Załączniki

  • IMG_20230803_180138.jpg
    IMG_20230803_180138.jpg
    2,1 MB · Wyświetleń: 211
reklama
Dziewczyny,
Czy ten test jest pozytywny? Taka blada kreska wyskoczyła po ok 4 min.
Wczoraj robiłam paskowy facelle- podobna kreska.
To 25 dc. Do tego w poniedziałek miałam plamienie (śluz z mała ilością krwi), dwa dni czysto i dzisiaj lekkie różowe plamienie.
Jestem na acardzie i luteinę(która powinnam odstawić w razie okresu).
Martwią mnie te jasne kreski plus plamienie bo w lutym miałam biochema. 😔
Myślę, pozytyw. Też miałam takie blade kreski, dzisiaj beta prawie 1600. 39dc licząc od poprzedniej @. Ale ja mam długie cykle 34-37 dni. Też miałam jednodniowe plamienie w 32 dniu, czyli mniej więcej w terminie spodziewanej @.

Pewność da tylko beta z krwi. Trzymam kciuki. ☺️
 
Jutro zrobię z rana bete, chociaż się boje strasznie że to plamienie i jasne kreski... Podobnie miałam przy biochemie. 😔
 
Jutro zrobię z rana bete, chociaż się boje strasznie że to plamienie i jasne kreski... Podobnie miałam przy biochemie. 😔
Daj znać jaki wyjdzie wynik, przy wątpliwościach warto sobie tą betę powtórzyć po 48h żeby sprawdzić przyrost. Trzymam kciuki
nie zamartwiaj się na zapas, bo to nie pomoże. Jeśli beta wyjdzie pozytywna i będzie przyrastać to umówiłabym się do gina i poprosiła o duphaston, chociaż mówisz, że masz luteinę to nie wiem. Powinna działać tak samo. Warto też zbadać poziom progesteronu.
 
Kochane. Odbyłam stosunek w ostatni dzień miesiaczki bez prezerwatywy. Aktualnie spóźnia mi się już miesiaczka 4 dni. Test robiłam 2 dni przed spodziewana miesiaczka. Boję się zrobić ponownie że się rozczaruje. Mimo tego że się nie staramy to bardzo chciałabym dziecko. Miałam zazwyczaj regularne cykle 28/29 dni. Czy widać lekka kreske na teście czy mam już jakieś urojenia.
Nie ma nic
 
reklama
Może tu jest coś z endometrium? Albo nasienie do badań? Badałaś hormony w różnych fazach cyklu? Trzymam kciuki.
Miałam biopsje endometrium. Wszytsko okej. Nasienie badane. (Jedynie lekko obniżona ruchliwość, ale minimalnie poza norma). Poza tym wszystkie parametry w normie.
Miałam badana I i II fazę cyklu. Wszystko w normie.
🤷🏻‍♀️😔
 
Do góry