reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy ten test jest pozytywny? Wątek zbiorczy

reklama
Cześć to znowu ja 😊 Załączam zdjęcie z dzisiaj rano. Tylko, ze ta kreska nie pojawiła się od razu. Minęło powyżej oczekiwanego czasu (5 min). Zgłupiałam. W poniedziałek pójdę po prostu na betę. Dodam, że nigdy wcześniej nie rozlewały mi się testy. A to drugi, innej firmy i znowu jakiś dziwny. Co myślisz?
 

Załączniki

  • IMG_4760.jpeg
    IMG_4760.jpeg
    88,8 KB · Wyświetleń: 172
Cześć to znowu ja 😊 Załączam zdjęcie z dzisiaj rano. Tylko, ze ta kreska nie pojawiła się od razu. Minęło powyżej oczekiwanego czasu (5 min). Zgłupiałam. W poniedziałek pójdę po prostu na betę. Dodam, że nigdy wcześniej nie rozlewały mi się testy. A to drugi, innej firmy i znowu jakiś dziwny. Co myślisz?
Skoro zalany, to wynik może być kłamliwy.
Za dużo nalalas :)
 
Skoro zalany, to wynik może być kłamliwy.
Za dużo nalalas :)
Dwukrotnie popełniłabym błąd? To nie są moje pierwsze testy ciążowe. Nigdy wcześniej nie miałam takich sytuacji. A są to dwa testy dwóch różnych firm. Stosuję się do zaleceń producenta. Dlatego dziwi mnie ta sytuacja. Spójrz na mój wczorajszy test.
 
Dwukrotnie popełniłabym błąd? To nie są moje pierwsze testy ciążowe. Nigdy wcześniej nie miałam takich sytuacji. A są to dwa testy dwóch różnych firm. Stosuję się do zaleceń producenta. Dlatego dziwi mnie ta sytuacja. Spójrz na mój wczorajszy test.
A kupowałaś 2 razem? Tak, że może były z 1 serii?
 
reklama
Cześć to znowu ja 😊 Załączam zdjęcie z dzisiaj rano. Tylko, ze ta kreska nie pojawiła się od razu. Minęło powyżej oczekiwanego czasu (5 min). Zgłupiałam. W poniedziałek pójdę po prostu na betę. Dodam, że nigdy wcześniej nie rozlewały mi się testy. A to drugi, innej firmy i znowu jakiś dziwny. Co myślisz?
Mi się wydaje, że pozytywny, ale na betę i tak bym poszła. ☺️
 
Do góry