reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy ten test jest pozytywny? Wątek zbiorczy

Moje testy wychodzą tak, ale na razie sytuacja nie wyjaśniona, dostałam plamienia, teraz przeszło. Na USG jeszcze niż nie widać poza grubym endometrium. Mam kontrolę za 2 tygodnie i zalecenie bety w przyszłym tygodniu.
 

Załączniki

  • IMG_20230729_071633135.jpg
    IMG_20230729_071633135.jpg
    182,6 KB · Wyświetleń: 136
reklama
Zrobiłam drugi teraz i wyszedł negatywny. Czy jeśli powtórzę jutro rano wynik może być inny? To może być bardzo wczesna ciąża.
Znaczy powiem Ci że jak miałaś miesiączkę 11.07 to jakoś dziwnie wcześnie wychodzi test, chyba że to było plamienie implantacyjne albo miałaś owulację jakoś zaraz po skończeniu krwawienia. Mnie osobiście nigdy nie wybarwiła się druga kreska jeśli ciąży nie było. Spróbuj kupić sobie pink superczuły strumieniowy i zrób jutro rano a w poniedziałek betę.
 
Znaczy powiem Ci że jak miałaś miesiączkę 11.07 to jakoś dziwnie wcześnie wychodzi test, chyba że to było plamienie implantacyjne albo miałaś owulację jakoś zaraz po skończeniu krwawienia. Mnie osobiście nigdy nie wybarwiła się druga kreska jeśli ciąży nie było. Spróbuj kupić sobie pink superczuły strumieniowy i zrób jutro rano a w poniedziałek betę.
Ten okres był faktycznie dziwny, w porównaniu do poprzednich dość słaby i wydaje mi się, że krótszy niż normalnie. Ale nie skupiłam się aż tak na nim, więc nie wiem już sama czy faktycznie tak było czy teraz już sobie dopowiadam.
Właśnie to mnie najbardziej zastanawia, że zabarwiły się jednak dwie kreski na dwóch różnych testach różnych firm. Ten drugi, z dzisiaj, był Pink.
W poniedziałek powtórzę test a później w zależności od wyniku pójdę na betę. Dziękuję Ci za wsparcie ❤️
 
Drogie panie, jeśli macie wątpliwości, czy widać cień kreski na teście ciążowym, tutaj jest miejsce stworzone specjalnie dla Was. Wrzućcie zdjęcie testu, a inne panie z forum pomogą, oczywiście w granicach rozsądku, rozwiać ewentualne wątpliwości. Zapraszamy! 💪
Kochane. Odbyłam stosunek w ostatni dzień miesiaczki bez prezerwatywy. Aktualnie spóźnia mi się już miesiaczka 4 dni. Test robiłam 2 dni przed spodziewana miesiaczka. Boję się zrobić ponownie że się rozczaruje. Mimo tego że się nie staramy to bardzo chciałabym dziecko. Miałam zazwyczaj regularne cykle 28/29 dni. Czy widać lekka kreske na teście czy mam już jakieś urojenia.
 

Załączniki

  • Screenshot_20230731-030215_Gallery-01.jpeg
    Screenshot_20230731-030215_Gallery-01.jpeg
    362,3 KB · Wyświetleń: 135
Kochane. Odbyłam stosunek w ostatni dzień miesiaczki bez prezerwatywy. Aktualnie spóźnia mi się już miesiaczka 4 dni. Test robiłam 2 dni przed spodziewana miesiaczka. Boję się zrobić ponownie że się rozczaruje. Mimo tego że się nie staramy to bardzo chciałabym dziecko. Miałam zazwyczaj regularne cykle 28/29 dni. Czy widać lekka kreske na teście czy mam już jakieś urojenia.
dla mnie ten co wrzuciłaś jest negatywny.
Trochę nie rozumiem. Boisz się zrobić kolejny test, ale taką 'urojoną' kreskę chcesz pielęgnować.
Jak zrobisz kolejny test to nic nie zmieni - ani Ci ciąży nie zabierze, ani Ci jej nie da, więc po prostu zrób kolejny test, a nie wpatruj się w jakieś cienie.
 
reklama
Do góry