reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

widzicie dlatego trzeba wymienić się numerami !!

Biedonka przykro mi ze tak wyszło ja nawet byłam w pobliżu o tej porze bo w Plazie ... więc gdybym wiedziała to bym przyszła pod saski ....

maltanka jakie ustawy przerabiasz ??

nic się nie stało bo my miałyśmy praktycznie po drodze - P zaparkował pod Plazą (niedaleko Plazy pracuje i jak skądś wracamy i jest ładna pogoda to jedziemy z nim, pochodzimy z Ala po mieście i wracamy autobusem) więc tak czy inaczej byłyśmy w okolicy
 
reklama
Pomidorowka zrobiona, jeszcze ryz sie ugouje i zupa jest:-) Kupilam przeciez pomidorowy (zamiast koncentratu) i jest suuper:-)
biedronka szkoda,że tak wyszło, a przypomnij mi gdzie mieszkasz?tzn w ktorej cześci lbn???

Wiecie co jest dopiero wtorek a ja czuje sie jakby bylo czwartek-taka jest zmeczona:-( nie wiem co mi jest, niby robie to samo w pracy,ale....... jakos dziwnie:-(

Zaczynam kombinowac pomysly na prezenty na gwiazdke juz, bo jak wezmiemy kredyt to nie bedzie nas stac zeby kupic wszystkie naraz-tzn dla dzieciakow a mam ich w najblizszej rodzinie 4(nie licze mojego). Bo dla doroslych nie kupujemy-na szczescie!!!!:-)
 
Pomidorowka zrobiona, jeszcze ryz sie ugouje i zupa jest:-) Kupilam przeciez pomidorowy (zamiast koncentratu) i jest suuper:-)
biedronka szkoda,że tak wyszło, a przypomnij mi gdzie mieszkasz?tzn w ktorej cześci lbn???

Mieszkamy na Felinie.
A u mnie dzis pierogi - przywiozłam od mamy :tak: tylko musze czekac na P bo zostały w samochodzie a dzis niestety później wraca do domku
 
Mieszkamy na Felinie.
A u mnie dzis pierogi - przywiozłam od mamy :tak: tylko musze czekac na P bo zostały w samochodzie a dzis niestety później wraca do domku


o to niedaleko:)) ja na DM majdanka:)


heloł
nic nie odpiszę bo nie czytałam humor jakiś taki do d...:sorry:
biore się zaraz za przeglądanie szfgy i wywalanie ubranek:confused2:

mi tez by sie przydało zrobienie remanantu w szafie hani:)) ale brak czasu i checi

na dodatek cos mi w szyje "wlazło" i ruszyc glowa nie moge

M poszedl po kebaba a ja siedze z hania

szkoda ze spotkanie nie wyszło, ale tez rano myslalam ze bedzie padac:))

milego wieczoru
 
heloł
nic nie odpiszę bo nie czytałam humor jakiś taki do d...:sorry:
biore się zaraz za przeglądanie szfgy i wywalanie ubranek:confused2:
Dziś na bank coś jest z ciśnieniem bo jak nigdy miałam problem ze wstawaniem i wszystko wolno mi szło...pewnie humorek wywołany hektopascalami:-D:-D:-D
Ja wczoraj zrobiłam porządki w szafie, poukładałam wszystko i mam parę fajnych rzeczy do sprzedania dziewczynki: jasne garnitury damskie (spodnie plus marynarka), mam torebkę i parę sweterków...chętni??to podeślę foty na priw:-)
Antuanet24 pochwal się gdzie to się tak szkolisz?i gdzie będziesz pracowała?hmm?:-):-)

sunday_ tak jak wcześniej pisałam, dziś pogoda chyba dałą się wielu z nas we znaki, mimo , że popołudnie pogodne było:-)
A może to już przesilenie letnio jesienne?
Dzieciaczki bardzo dają popalić w pracy?
A propos zupek to ja gotuję koperkową i będę zaraz zabierała się za pierogi z jagodami:-)
A jeśli chodzi o prezenty to widziałąm coś fajnego, dziś nawet oglądałam, dla dzieci już może w wieku szkolnym - w Jysk na przecenie są takie drewniane zabawy logiczne np.drewniane sudoku, szachy, albo chińska gra..bardzo fajnie wygląda , ponadczasowe i w przystępnej cenie...ja napewno ze 2 pozycje kupię z tych rzeczy pod choinkę:-)

maltanka a co to za ustawy?nad czym ślęczysz?:-)

madzienka no szkoda, ze nie było spotkanka dziś....ale ja dziś kiepsko się czułam , dlatego pisałam że nie przyjdę...ale poszłam na spacer przewietrzyłąm się, poleżałąm pod kocykiem i już lepiej....

ehh...pierożki muszę zrobić...chyba się za nie zabiorę teraz, zeby na Na Wspólnej mieć już czystą kuchnię i pachnące pierożki:-D:-D:-D
 
widzicie dlatego trzeba wymienić się numerami !!

już dawno to proponowałam ale jakieś takie nieufne jesteście:-D:-D:-Dktora z mam chętna podzielic sie numerem prosze wysłac mi na pw ja zrobie liste i podam zainteresowanym zgoda???

Kurcze, dopiero teraz doczytałam, już za późno abym do Was dołączyła na spotkanko - szkoda:(

A do BUGI się któraś wybiera dziś popołudniu???
A może jutro???

Idę zjadać śniadanko - jakiś leniwy poranek mamy, miłego dnia:)

Iza w Bugi popołudniami tłumy...my raczej rano odwiedzamy to miejsce!!!:tak::tak:

madzienka fotki z basenu super. Ale najważniejsze że Jula zadowolona!

Ja zabiegana- chodzę na szkolenie do firmy w której będę pracowała, jest fajnie ale dużo nowych rzeczy do zapamiętania:rofl2: Mam nadzieję że dam sobie radę.:baffled:
Kuba już wyzdrowiał ale narazie kilka dni daruję sobie spotkania z innymi dzieciaczkami. Teraz lecę nadrobić pranie i ogarnąć chałupkę póki mały śpi. Miłego dzionka.:-)

Jula to zawsze zadowolona jak ma wodę dookoła:-D:-D:-D:-Da mama zafascynowana tamtejszymi warunkami....

Antuanet chwal się gdzie będziesz pracowała....super
Juz tak na pełny etat...od kiedy to jeszcze może razem do bugi wyskoczymy???


Masakra:-:)-:)-:)-:)-(

Madzienka fajnie że jesteście zadowoleni z basenu

A ja byłam pod Saskim o 11 a tu nikogo nie było :szok::sorry: żadnych brzuchatek i większego grona z wózkami ...
Wczoraj wyszłyśmy z Ala na spacer a mój P zadzwonił że może pojechalibyśmy do Łęcznej do moich rodziców (już od dwóch tyg jechaliśmy i jakoś czasu nie było, mieliśmy do załatwienia jedną sprawę) więc od razu ze spaceru pojechaliśmy i nie miałam internetu. A dziś bezpośrednio z Łęcznej pojechałyśmy pod Saski. A tu nikogo nie ma ...:no: :-)
Zmykam dać Ali obiadek bo właśnie co wróciłyśmy

Biedroneczko sorki jakoś mi głupio:zawstydzona/y:...ale myślałam że jak nie odezwałaś się to Was dzisiaj nie będzie...a z nami tak to juz jest...ja byłam spakowana....

Pomidorowka zrobiona, jeszcze ryz sie ugouje i zupa jest:-) Kupilam przeciez pomidorowy (zamiast koncentratu) i jest suuper:-)

Zaczynam kombinowac pomysly na prezenty na gwiazdke juz, bo jak wezmiemy kredyt to nie bedzie nas stac zeby kupic wszystkie naraz-tzn dla dzieciakow a mam ich w najblizszej rodzinie 4(nie licze mojego). Bo dla doroslych nie kupujemy-na szczescie!!!!:-)

Sunday ja pomidorówkę gotuję z pomidorów ze słoika jest pyszna....

A co do prezentów to ja już tez powoli kupuje, a wymyśliłaś coś fajnego....:baffled:

Dziś na bank coś jest z ciśnieniem bo jak nigdy miałam problem ze wstawaniem i wszystko wolno mi szło...pewnie humorek wywołany hektopascalami:-D:-D:-D
Ja wczoraj zrobiłam porządki w szafie, poukładałam wszystko i mam parę fajnych rzeczy do sprzedania dziewczynki: jasne garnitury damskie (spodnie plus marynarka), mam torebkę i parę sweterków...chętni??to podeślę foty na priw:-)

A propos zupek to ja gotuję koperkową i będę zaraz zabierała się za pierogi z jagodami:-)
A jeśli chodzi o prezenty to widziałąm coś fajnego, dziś nawet oglądałam, dla dzieci już może w wieku szkolnym - w Jysk na przecenie są takie drewniane zabawy logiczne np.drewniane sudoku, szachy, albo chińska gra..bardzo fajnie wygląda , ponadczasowe i w przystępnej cenie...ja napewno ze 2 pozycje kupię z tych rzeczy pod choinkę:-)

madzienka no szkoda, ze nie było spotkanka dziś....ale ja dziś kiepsko się czułam , dlatego pisałam że nie przyjdę...ale poszłam na spacer przewietrzyłąm się, poleżałąm pod kocykiem i już lepiej....

ehh...pierożki muszę zrobić...chyba się za nie zabiorę teraz, zeby na Na Wspólnej mieć już czystą kuchnię i pachnące pierożki:-D:-D:-D

Super że samopoczucie poprawiło się....

A co do spotkania to tez bardzo żałuję...

Kiedy planujemy następne??
 
reklama
U mnie wychodzi słoneczko:eek::eek::eek: mówiłam że o 11.15 będzie już słonecznie:-D:-D:-D

Misia niestety spotkanie nie doszło do skutku, przestraszyłyśmy się tych chmur i szarości za oknem:laugh2::laugh2::laugh2:

hehe, to mi się udało:tak::tak:


brak słów:wściekła/y::wściekła/y::angry::angry::angry:

antuanet zmieniasz pracę? ja siedzę nad ustawami:baffled:
karlita:sorry: na razie trzymam ubranka...na wsi;-)

takie rzeczy to tylko w Polsce, ręce opadają:angry:

misia PW!!!!!;-)

odpisałam:tak::tak:

Sprzedam! BMW3 e46. 2001 Rok!! (1227499406) - motoAllegro fajny??:-)

biedronka na szczescie nie jest gorąco, bo bys juz miala po pierogach:-)

z wyglądu super:tak:

a o samorządzie województwa i takie tam...

sundey ty już o prezentach:sorry: co do samochodu to patrząc po przebiegu i pojemności silnika dorzuć jeszcze z 5000 do tego na remont silnika + rozrząd do wymiany, bo to w każdym się zmienia:sorry:

słuszna uwaga:tak:;-)

już dawno to proponowałam ale jakieś takie nieufne jesteście:-D:-D:-Dktora z mam chętna podzielic sie numerem prosze wysłac mi na pw ja zrobie liste i podam zainteresowanym zgoda???


ja mogę podać, tylko nie wiem, czy się przyda skoro niebawem wracam do pracy:baffled::baffled::sorry::sorry:
 
Do góry