reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

reklama
Kurcze, dopiero teraz doczytałam, już za późno abym do Was dołączyła na spotkanko - szkoda:(

A do BUGI się któraś wybiera dziś popołudniu???
A może jutro???

Idę zjadać śniadanko - jakiś leniwy poranek mamy, miłego dnia:)
 
Witam się!
fogia gratuluję synka. Filip na pewno się bardzo cieszy że będzie miał braciszka:-) suwaczki superaśne:-) Ale ten czas pędzi...
aluśka dużo zdrówka, oby antybiotyk szybko zadziałał i żeby Cię tak nie męczyło to choróbsko.
madzienka fotki z basenu super. Ale najważniejsze że Jula zadowolona!
misia2010 super że Natalci smakuje normalne jedzonko:tak:
marta1981 super wieści od dzidzi:tak: A Ty juak się czujesz? Mdłości minęły?
maltanka miłych porządków, i oby Ci szybko poszło:tak:
Ja zabiegana- chodzę na szkolenie do firmy w której będę pracowała, jest fajnie ale dużo nowych rzeczy do zapamiętania:rofl2: Mam nadzieję że dam sobie radę.:baffled:
Kuba już wyzdrowiał ale narazie kilka dni daruję sobie spotkania z innymi dzieciaczkami. Teraz lecę nadrobić pranie i ogarnąć chałupkę póki mały śpi. Miłego dzionka.:-)
 
Witam!
Widze ze spotkanie do doszlo jednakk do skutku, ja dzisiaj od rana zle sie czuje-tzn boli mnie glowa, dopiero teraz jak wzielam tabletke troche mi przechodzi:-) Bylismy z MAskem w tesco na malych zakupach. Na sam koniec poza kasa Maks zrobil ekstra scene,bo chcial na "koniki". :-(
fogia super zmiany :-)
Antuanet dobrze ze Kuba jest juz zdrowy, ale teraz jest taka pogoda, ktora sprzyja wirusom :-(

http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20100914/KRAJSWIAT/78267819 ?????:-(
 
Ostatnia edycja:
wróciłam z wyprawy :)
na dworze słoneczko heheheh wypad udany :)

kupiłam scrabble junior:-D

jakoś te zestawy do robienia biżuterii do mnie nie przemawiają ;-) tz były takie mała a piekielnie drogie i w sraczkowatych kolorach ....

Gabi kupiłam spodenki :sorry: nie mogłam się oprzeć :-D

maltanka może masz coś do sprzedania fajnego po Hubercie ?? :-D

sunday_ szczerze to jest mi wstyd za nasze Państwo .... i tak mamy gównianą pomoc i zaplecze .... takie pomysły są możliwe TYLKO u nas ....:no::wściekła/y::angry:
za co człowiek ma żyć ?? wszystko idzie w górę z wyjątkiem pensji

idę uśpić małą
 
karlita bardzo fajny prezent, ja dwa lata temu kupilam mojego chrzesniakowi (wtedy mial 9lat) na gwiazdke to baly wieczor z doroslymi siedzielismy i gralismy:-)
Mam nadzieje ze to nie przejdzie, i skonczy sie tylko na takim gadaniu:-(
 
i Oni się dziwią że młodzi ludzie nie chcą mieć dzieci ... albo chcą mieć tylko jedno dziecko
polityka prorodzinna u nas strasznie kuleje ...

już teraz dziecko to luksus ... a za jakiś czas będzie można o Nim pomarzyć ...
 
Madzienka fajnie że jesteście zadowoleni z basenu

A ja byłam pod Saskim o 11 a tu nikogo nie było :szok::sorry: żadnych brzuchatek i większego grona z wózkami ...
Wczoraj wyszłyśmy z Ala na spacer a mój P zadzwonił że może pojechalibyśmy do Łęcznej do moich rodziców (już od dwóch tyg jechaliśmy i jakoś czasu nie było, mieliśmy do załatwienia jedną sprawę) więc od razu ze spaceru pojechaliśmy i nie miałam internetu. A dziś bezpośrednio z Łęcznej pojechałyśmy pod Saski. A tu nikogo nie ma ...:no: :-)
Zmykam dać Ali obiadek bo właśnie co wróciłyśmy
 
reklama
widzicie dlatego trzeba wymienić się numerami !!

Biedonka przykro mi ze tak wyszło ja nawet byłam w pobliżu o tej porze bo w Plazie ... więc gdybym wiedziała to bym przyszła pod saski ....

maltanka jakie ustawy przerabiasz ??
 
Do góry