reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

A ja przed chwilą pogadałam z moim mężem przez internet. Oglądaliśmy "wspólnie" filmik z usg i klikaliśmy do siebie. Nie miał za dużo czasu więc tylko prosił o momenty gdzie widać siusiaka. Koniecznie chciał się upewnić, że na pewno drugi syn będzie. :laugh2::laugh2::laugh2: Śmieszni Ci faceci.

Fogia śliczne suwaczki
a dziękuję bardzo. :-D:-D:-D ja tak lubię zmiany.....:-D:-D
 
reklama
Fogia superaste suwaczki :-D:-) maleństwo sliczne :-D:-D

Madzienka zastała mnie jeszcze w łóżku hehehhe
wczoraj jak uśpiłam Gabi myślałam że jest wcześniej obejrzeliśmy z mężem zaplanowany na wieczór film ja patrzę na zegarek a tu po 2 :laugh2:

nad ranem słyszałam jak Gabi kwękała to mąż ją przyniósł do nas ... a Mała obudziła mnie buziaczkami 9:05 :-):-):-):tak::tak::tak::tak:

kochane dziecko :tak::tak::tak:


co do pogody to hmmm wszędzie piszą zę ma być słoneczko więc niech szybko wychodzi!!!

ja i tak muszę iść do PLAZY

muszę kupić prezent dla 9latki na urodziny doradzicie coś?????

tak sobie myślałam że może jakiś zestaw do robienia biżuterii ?? a może scrabble junior ?? tylko obawiam się że w scrabble nie będzie miał z nią kto grać ....

co teraz jest na czasie w tym wieku ??
kucyki pony ?? lalki ??
 
Witajcie, dawno mnie tu nie było... tyle nadrabiania i nawet nie próbuję pisać że to zrobię bo na serio jakoś ostatnio czasu na wszystko mi brak... ale pochwalę się - wreszcie sie zabrałam za sterty ubrań i zrobiłam no prawie zrobiłam już z nimi porządek! więc już widać prostą...

a co do dziś -i co dziewczynki robimy... pogoda chyba kiepsko wygląda :(

Ja też chyba do plazy będę musiała się wybrać - muszę kupić Julkowi portki...

no i kawki mi się chce... :)
 
Hej dziewczynki
u nas dziś już raczej pochmurnie. :dry:
Filipek nie poszedł jednak do przedszkola, w nocy posmarkiwał i pokaszliwał więc go nie puściłam. A teraz już gania po domu i ani kataru ani kaszlu nie widać. No ale nic, do czwartku posiedzi w domu, w środę mają przyjechać moi rodzicie to się z nimi zobaczy, a w czwartek idę z nim do dentysty na 12. Tak więc jeżeli coś się tam kluje w tym gardziołku to może mu przejdzie do tego czasu.

Fogia superaste suwaczki :-D:-) maleństwo sliczne :-D:-D
a dziękuję bardzo. :laugh2: Koleżanka ze styczniówek 2007 stwierdziła, że jest podobny do Filipka. :tak:
A co do tego prezentu to może faktycznie zdecyduj się na ten zestaw do robienia biżuterii. W smyku widziałam różniaste i było coś o ozdabianiu ubrań jakimiś cekinami czy innymi świecidełkami. Nie zagłębiałam się za bardzo w temat ale myślę, że coś sensownego uda Ci się znaleźć.

Miłego spotkania girls! :sorry:
 
UDANEGO SPOTKANIA LASKI!!!:tak::tak::tak:

Martusia z tego co wiem to najwcześniej po 14stym tygodniu można określić płeć przez usg ;)

misia Gabi może się wózkiem podzielić bo większość spaceru pewnie pokonamy na nóżkach :-D:-D
GRATULACJE DLA NATKI pyszna ziupka zdrowa ziupka :-D

spadam do mężulka :-)

do jutra dziewczynki o 11:00 pod wejściem do saskiego:-):-):-):-):-):-)


hmm...za późno zajrzałam:-:)-(już nie zdążę na spotkanie:no:zaraz więc jadę do kota:confused2::confused2:
pewnie, że zdrowa zupka, bo przez mamę zrobiona;-);-):-D:-D

Fogia superaste suwaczki :-D:-) maleństwo sliczne :-D:-D

Madzienka zastała mnie jeszcze w łóżku hehehhe
wczoraj jak uśpiłam Gabi myślałam że jest wcześniej obejrzeliśmy z mężem zaplanowany na wieczór film ja patrzę na zegarek a tu po 2 :laugh2:

nad ranem słyszałam jak Gabi kwękała to mąż ją przyniósł do nas ... a Mała obudziła mnie buziaczkami 9:05 :-):-):-):tak::tak::tak::tak:

kochane dziecko :tak::tak::tak:


co do pogody to hmmm wszędzie piszą zę ma być słoneczko więc niech szybko wychodzi!!!

ja i tak muszę iść do PLAZY

muszę kupić prezent dla 9latki na urodziny doradzicie coś?????

tak sobie myślałam że może jakiś zestaw do robienia biżuterii ?? a może scrabble junior ?? tylko obawiam się że w scrabble nie będzie miał z nią kto grać ....

co teraz jest na czasie w tym wieku ??
kucyki pony ?? lalki ??

hmmm...ja niestety się nie orientuję, ale zestaw do makijażu brzmi super:tak:


fogia świetne suwaczki!!!!
 
reklama
U mnie wychodzi słoneczko:eek::eek::eek: mówiłam że o 11.15 będzie już słonecznie:-D:-D:-D

Misia niestety spotkanie nie doszło do skutku, przestraszyłyśmy się tych chmur i szarości za oknem:laugh2::laugh2::laugh2:
 
Do góry