reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

aluśka no naprawdę zaraz dostaniesz w tyłek za dzwiganie
fogia kochany Fifi z tym "pofikaj"
izka zdrówka dla Karola, z przychodnią nie pomogę, ja mam na czechowie
sundey ja nie chcę ci nic doradzać, ani broń boże wpływać na twoją decyzję, po prostu po swoich doświadczeniach nie kupiłabym samochodu z tak dużym silnikiem i z takim przebiegiem, ba swojego jak byśmy wiedzieli ile będziemy musieli dołożyć nie kupilibyśmy:no: najlepiej podjechać do jakiegoś serwisu diesla i popytać o dany model, ewentualnie tam sprawdzić
 
reklama
Dziewczynki pierożki zrobione, są pyyszneee!!

teraz czekam aż M. wróci z pracy....

Nastałam się przy wałkowaniu i klejeniu pierożków więc czas na zasłużony odpoczynek...

Będę oglądała Usta usta a potem Wojewódzkiego....

Spokojnego wieczorku i kolorowych snów dziewczyny!!
 
maltanka ja rozumiem,bo pamietam jak pisalas o ciaglych naprawach:-( a wy jaki macie silnik?i i jaki przebieg był jak kupowaliście??
izka zdrówka dla synka!!! ja niestety nie pomoge z pediatrą.:-(
 
martyna to podrzuć pierożków :-)
sundey nasz jest 2,5 tdi, przejechane miał 180.000 na liczniku, ale ma więcej, wiem bo sprawdzaliśmy, też był sprowadzany z niemiec, a niemcy nie kupują samochodów żeby się na nich przyglądać:no: mają po czy jeździć i auto z 2001 roku jak piszą, że na około 200.000 to pewnie cofany, aczkolwiek niekoniecznie, najlepiej to sprawdzić
 
a u nas bez zmian, bez wzgledu na podane środki Mikołaj dalej budzi się i płacze w nocy dziś od 4 nie spimy, ja o 7 pojechałam do racy ledwie łaząca a moje chłopaki połozyli się odsypiać:confused2::confused2: i zawsze to ja mam najgorzej:confused2::confused2::confused2: no ale pozostaje więc przeczekać cierpliwie i miec nadzieję że moje dziecko szybko dorośnie do tr=egożeby spokojniej spać
oj nie zazdroszczę Ci tych nieprzespanych nocek:no: mam nadzije ze one szybko Wam minął:sorry:
Mieszkamy na Felinie.
A u mnie dzis pierogi - przywiozłam od mamy :tak: tylko musze czekac na P bo zostały w samochodzie a dzis niestety później wraca do domku
to tak jak moja siorka może sie gdzieś minęłyście na osiedlu;-)
z wyglądu bardzo ładny:tak:
już dawno to proponowałam ale jakieś takie nieufne jesteście:-D:-D:-Dktora z mam chętna podzielic sie numerem prosze wysłac mi na pw ja zrobie liste i podam zainteresowanym zgoda???
wysłałam na pw:rofl2:
aluśka dużo zdrówka, oby antybiotyk szybko zadziałał i żeby Cię tak nie męczyło to choróbsko.

Ja zabiegana- chodzę na szkolenie do firmy w której będę pracowała, jest fajnie ale dużo nowych rzeczy do zapamiętania:rofl2: Mam nadzieję że dam sobie radę.:baffled:.
dzieki Kochana:-) gratuluję szkolenia:tak::tak:
paranoja czego to jeszcze nie wymyślą:wściekła/y::no:
Karlita fajnie ze zakupki udane mialaś:-) Czekam jutro na relacje z usg:tak::tak:
A ja byłam pod Saskim o 11 a tu nikogo nie było :szok::sorry: żadnych brzuchatek i większego grona z wózkami ...
Wczoraj wyszłyśmy z Ala na spacer a mój P zadzwonił że może pojechalibyśmy do Łęcznej do moich rodziców (już od dwóch tyg jechaliśmy i jakoś czasu nie było, mieliśmy do załatwienia jedną sprawę) więc od razu ze spaceru pojechaliśmy i nie miałam internetu. A dziś bezpośrednio z Łęcznej pojechałyśmy pod Saski. A tu nikogo nie ma ...:no: :-)
szkoda ze spotkanko nie wypaliło:baffled:
Zaczynam kombinowac pomysly na prezenty na gwiazdke juz, bo jak wezmiemy kredyt to nie bedzie nas stac zeby kupic wszystkie naraz-tzn dla dzieciakow a mam ich w najblizszej rodzinie 4(nie licze mojego). Bo dla doroslych nie kupujemy-na szczescie!!!!:-)
u nas też jest tak że tylko dla dzieci prezenty na gwiazdkę się kupuję no ale tych dzieci też trochę jest dlatego duzo wcześniej staram sie uporać z prezentowymi zakupami :confused2:
Witajcie, dawno mnie tu nie było... tyle nadrabiania i nawet nie próbuję pisać że to zrobię bo na serio jakoś ostatnio czasu na wszystko mi brak... ale pochwalę się - wreszcie sie zabrałam za sterty ubrań i zrobiłam no prawie zrobiłam już z nimi porządek! więc już widać prostą...
Dobrze ze już sie prawie uporałaś z tym porzdkowaniem ubrań:tak:
to teraz wracaj do nas szybciutko bo smutno bez Ciebie:sorry2:
podoba mi się Krystian i Mateuszek (ale mamy już Matiego w bliskiej rodzinie) tym Maksymem to mnie zaskoczyłaś, a jak się je zdrabnia, Maks/Max?
szczerze powiedziawszy to nie mam zielonego pojęcia jak sie to imie Maksym zdrabnia:-p ale takie imię chce dać swojemu synkowi chrzestna Amandzie ktora też zostanie tak jak Ty mamą styczniową 2010;-)
Ma termin na 12.01 ale po cichu liczę ze się załapie ze mną na grudzień:-D:-D
 
izka zdroa=wka dla Karolka:tak: a z pediatra to tez nie pomoge my chodzimy na Hipoteczną a to niedaleko Krakowskiego;-)

ja tez uciekam bo juz ledwie na oczy widzię;-);-)
kolorowych snów zyczę
 
grzeczna dziewczynka z Amandy:tak::tak::tak:ty też bądź i nie dźwigaj:-p:-p:-p
staram sie ale dziś mi nie wyszło:zawstydzona/y:
aluśka no naprawdę zaraz dostaniesz w tyłek za dzwiganie
oj przydałby sie z rana przed zrobieniem tych zakupów taki porządny klaps:sorry:
Dziewczynki pierożki zrobione, są pyyszneee!!
smaka mi narobiłaś na pierogi:eek: chyba jutro odwiedzę garmażerkę:-p
Izka dużo zdróweczka Twojemu karolkowi życzę:tak::tak:
A co do pediatry to również nie mogę pomóc bo my na Koryzonową do Farmedu chodzimy:sorry:
 
reklama
Witam z rana!!! Ja dzisiaj na 12 wiec moglabm w koncu soboe pospac, ale zaraz musze sie szybko ogarniac bo ma chodzic gazownik sprawdzac instalacje przed zima. Jakieś sniadanko i kawka oczywiscie- jesli mi M zostawil troche mleka, wczoraj pil szklanke za szklanka.

sundey nasz jest 2,5 tdi, przejechane miał 180.000 na liczniku, ale ma więcej, wiem bo sprawdzaliśmy, też był sprowadzany z niemiec, a niemcy nie kupują samochodów żeby się na nich przyglądać:no: mają po czy jeździć i auto z 2001 roku jak piszą, że na około 200.000 to pewnie cofany, aczkolwiek niekoniecznie, najlepiej to sprawdzić

No to wyobraz sobie, ze wszystkie samochody ktore nas interesowały miały na przebiegu 170.000 , 180.000 (a 2001.2002r.) to na bank były cofane liczniki. Masakra-najlepiej kupowac nowe albo od znajomego ktory kupil jako nowy w salonie. Jak dla mnie marzenie!:-( I jeszcze my dlatego tez nie chcemy kupowac w komisie bo tam juz od progu czuje sie "cwaniactwo-naciagactwo":-(

fogia bidulko-kochana!!!maluszek nie dawał Ci spać???caluski!:-)
 
Do góry