reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

reklama
co do samochodu to patrząc po przebiegu i pojemności silnika dorzuć jeszcze z 5000 do tego na remont silnika + rozrząd do wymiany, bo to w każdym się zmienia:sorry:

To wiem, ale niestety jesli chodzi o naprawy to chyba w kazdym sie to wymienia-robi, a my po prostu chcemy ta marke:-( A wy jaki macie??
 
witam i ja po krótkiej przerwie

szkoda że spotkanko se nie udało a siedziałam w pracy i sobie yslałam was że pewnie po saskim biegacie:tak::tak:

sunday ja też się podpisuje pod tym że autko to skarbonka, my tez mysleliśmy żeby kupić jakies lepsze ale odłozylismy to do wiesny, małż powieział żebym się na tym uczyła jeżdzić bo lepszego mi nie da:confused2::confused2:;-);-):-D:-D:-D

madzienka super że nowy basen się podoba:tak::tak::tak:

martyna pierożki powadasz... ja robie jutro na obiadek, chyba że dłużej bede musiał w pracy zostać to beda w czwartek:tak::tak: tylko ja robię z pasztetem :tak::tak:

kainkas zdrówka życzę, oby szyja się naprawiła:tak::tak:, a kebeba to już nie pamiętam kiedy jadłam:no::no::-D:-D:-D

ja też dorzucę swój numer, może kiedyś się komuś przyda:tak::tak::tak:

a u nas bez zmian, bez wzgledu na podane środki Mikołaj dalej budzi się i płacze w nocy dziś od 4 nie spimy, ja o 7 pojechałam do racy ledwie łaząca a moje chłopaki połozyli się odsypiać:confused2::confused2: i zawsze to ja mam najgorzej:confused2::confused2::confused2: no ale pozostaje więc przeczekać cierpliwie i miec nadzieję że moje dziecko szybko dorośnie do tr=egożeby spokojniej spać
 
martyna fajnie, że humorek wrócił;-)
sundey tu nie chodzi o markę, tylko o rok, przebieg, pojemność silnika i rodzaj paliwa, jeśli chcecie diesla to naprawdę szukajcie czegoś z małym przebiegiem, bo diesel to nie bęzyna i koszty regeneracji są na prawdę 2 albo 3 razy większe
 
Hej dziewczyny
ja już po wieczornej rozmowie z mężem ale chyba mu powiem żeby dać sobie spokój z tym gadaniem przez internet. Za 10 minut płaci pól euro, tylko zaczniemy gadać, a już czas się kończy, oczywiście mi hormony tak dają do wiwatu, że cały ten czas to przeryczę. Do du.y z czymś takim. Ja już chcę się przytulić, a nie tylko klikanie uprawiać!

Witam się!
fogia gratuluję synka. Filip na pewno się bardzo cieszy że będzie miał braciszka:-) suwaczki superaśne:-) Ale ten czas pędzi...
dzięki :-) a Filipek jako jedyny z rodziny był niepocieszony, że jednak nie siostrzyczka. Na szczęście już mu przeszło. Codziennie dopytuje mnie kiedy ta dzidzia w końcu wyjdzie, a ja codziennie mu tłumaczę, że jak przyjdzie Mikołaj (bo że w styczniu to nie rozumie :sorry:) no i tradycyjne codzienne pytanie "Mamusiu a gdzie teraz jest dzidzia" (w którym miejscu w brzuchu) i jeszcze "dzidziu pofikaj". :-D

ależ mnie naszła ochota na kakao. :rofl2:
 
witam wieczorkiem:rofl2:

Zaszalałam dziś w biedronce z zakupami miałam tylko pieczywo kupić i mleko plus jakies serek dla Amandy żeby sie nie przedźwigać bo poszłam sama było koło godziny 8.00 (Przemek w tym czasie jeszcze spał:rofl2:) ale wyszłam z dwiema pełnymi siatami bo na brzoskwinie się skusiłam,banany a i po podeścik o którym ostatnio pisałyście różowy też wzięłam i mleka 2 litry zamiast jednego i wiele innych rzeczy bez których mogła bym sie obyć albo p. po nie wysłać no i chyba sobie brzucha przeciążyłam bo po powrocie dość długo bolał :no: i tak dostałam nauczkę na następny raz:baffled:

A cóż Amanda teraz robi?!:eek: śpi :szok: 20minut temu usnęła nie to żebym ją już kładła spać po prostu najpierw siedziała przy stoliku i malowała obrazki a potem wstała i położyła się na wersalce ja patrze a ta juz w objęciach morfeusza:laugh2:
chyba chciała dać mamie trochę wolnego czasu żeby mogła spokojnie BB odwiedzić ;-)
 
sunday ja też się podpisuje pod tym że autko to skarbonka, my tez mysleliśmy żeby kupić jakies lepsze ale odłozylismy to do wiesny, małż powieział żebym się na tym uczyła jeżdzić bo lepszego mi nie da:confused2::confused2:;-);-):-D:-D:-D

No jesli chodzi o to, to baardzo dobrze o tym wiem!!!kochana m mamy teraz 20letni samochod wiec wiem bardzo duzo o tym!!!!!!!!

sundey tu nie chodzi o markę, tylko o rok, przebieg, pojemność silnika i rodzaj paliwa, jeśli chcecie diesla to naprawdę szukajcie czegoś z małym przebiegiem, bo diesel to nie bęzyna i koszty regeneracji są na prawdę 2 albo 3 razy większe

Kochana jakby bylo nas stac na mlodszy samochod to napewno bysmy go kupili:-( A wiek samochodu wiaze sie z przebiem:-( A kombi zazwyczaj sa z duzymi silnikami, i bardzo ciezko znalezc benzynowy:baffled::baffled::baffled:
 
Dobry wieczorek:)

No już w miarę dobry, dziś dostałam telefon z przedszkola, że Karol markotny, mówi, że boli Go głowa i jakiś słaby jest.
Odebrałam więc go no i niestety plan z BUGI legł w gruzach.
Jakiś taki słabiutki jest, posiedzi w domku pewnie do końca tygodnia, lepiej aby się nic z tego nie wykluło.

Dziewczyny, ja jeszcze nie zapisałam Karola do żadnej przychodni, możecie mi proszę polecić jakiegoś dobrego pediatrę - takiego co prywatnie na telefon do domu przyjedzie.
No i polecić jakąś rozsądną przychodnię dla dzieci w okolicy Rogatki Warszawskiej???
 
reklama
witam i ja po krótkiej przerwie

szkoda że spotkanko se nie udało a siedziałam w pracy i sobie yslałam was że pewnie po saskim biegacie:tak::tak:

sunday ja też się podpisuje pod tym że autko to skarbonka, my tez mysleliśmy żeby kupić jakies lepsze ale odłozylismy to do wiesny, małż powieział żebym się na tym uczyła jeżdzić bo lepszego mi nie da:confused2::confused2:;-);-):-D:-D:-D

madzienka super że nowy basen się podoba:tak::tak::tak:

martyna pierożki powadasz... ja robie jutro na obiadek, chyba że dłużej bede musiał w pracy zostać to beda w czwartek:tak::tak: tylko ja robię z pasztetem :tak::tak:

kainkas zdrówka życzę, oby szyja się naprawiła:tak::tak:, a kebeba to już nie pamiętam kiedy jadłam:no::no::-D:-D:-D

ja też dorzucę swój numer, może kiedyś się komuś przyda:tak::tak::tak:

a u nas bez zmian, bez wzgledu na podane środki Mikołaj dalej budzi się i płacze w nocy dziś od 4 nie spimy, ja o 7 pojechałam do racy ledwie łaząca a moje chłopaki połozyli się odsypiać:confused2::confused2: i zawsze to ja mam najgorzej:confused2::confused2::confused2: no ale pozostaje więc przeczekać cierpliwie i miec nadzieję że moje dziecko szybko dorośnie do tr=egożeby spokojniej spać

ojej, współczuję z tym spaniem:no::no:


Hej dziewczyny
ja już po wieczornej rozmowie z mężem ale chyba mu powiem żeby dać sobie spokój z tym gadaniem przez internet. Za 10 minut płaci pól euro, tylko zaczniemy gadać, a już czas się kończy, oczywiście mi hormony tak dają do wiwatu, że cały ten czas to przeryczę. Do du.y z czymś takim. Ja już chcę się przytulić, a nie tylko klikanie uprawiać!


dzięki :-) a Filipek jako jedyny z rodziny był niepocieszony, że jednak nie siostrzyczka. Na szczęście już mu przeszło. Codziennie dopytuje mnie kiedy ta dzidzia w końcu wyjdzie, a ja codziennie mu tłumaczę, że jak przyjdzie Mikołaj (bo że w styczniu to nie rozumie :sorry:) no i tradycyjne codzienne pytanie "Mamusiu a gdzie teraz jest dzidzia" (w którym miejscu w brzuchu) i jeszcze "dzidziu pofikaj". :-D

ależ mnie naszła ochota na kakao. :rofl2:

strasznie droga taka rozmowa:wściekła/y:żeby w XXI wieku tyle trzeba bylo płacić:wściekła/y::wściekła/y:
nieśmiało zapytam, bo coś mi się kołacze...ale może się pomyliłam:sorry::sorry::sorry:nie masz urodzin?:sorry::sorry::sorry:

witam wieczorkiem:rofl2:

Zaszalałam dziś w biedronce z zakupami miałam tylko pieczywo kupić i mleko plus jakies serek dla Amandy żeby sie nie przedźwigać bo poszłam sama było koło godziny 8.00 (Przemek w tym czasie jeszcze spał:rofl2:) ale wyszłam z dwiema pełnymi siatami bo na brzoskwinie się skusiłam,banany a i po podeścik o którym ostatnio pisałyście różowy też wzięłam i mleka 2 litry zamiast jednego i wiele innych rzeczy bez których mogła bym sie obyć albo p. po nie wysłać no i chyba sobie brzucha przeciążyłam bo po powrocie dość długo bolał :no: i tak dostałam nauczkę na następny raz:baffled:

A cóż Amanda teraz robi?!:eek: śpi :szok: 20minut temu usnęła nie to żebym ją już kładła spać po prostu najpierw siedziała przy stoliku i malowała obrazki a potem wstała i położyła się na wersalce ja patrze a ta juz w objęciach morfeusza:laugh2:
chyba chciała dać mamie trochę wolnego czasu żeby mogła spokojnie BB odwiedzić ;-)

grzeczna dziewczynka z Amandy:tak::tak::tak:ty też bądź i nie dźwigaj:-p:-p:-p
 
Do góry