reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czy są na forum przyszle mamy z Piły???wlkp??

Dzieki Ola :) Ja juz niepamietam, kiedy bylam w IBI, ale musze sie tam wybrac w tej sytuacji :) Pozdrawiam.
 
reklama
Ładnie sobie mieszkacie na Zielonej Dolinie :) Podoba mi sie to osiedle. Bralismy pod uwage kupno mieszkania tam, ogladalismy nawet jedno, ale zniechecil mnie brak kuchni (tylko aneks). Ogolnie mieszkanie bylo bardzo ladne. Ostatecznie kupilismy sobie dom i mamy teraz za swoje ;) Ale jestesmy super zadowoleni z naszej chalupy :) Tylko ten remoncik i rozbudowa nas wypompowuje fizycznie i finansowo ;) No, ale jeszcze troche i bede u siebie na włościach :) Buziaki.
 
czesc dziewczyny! wrocilam ;) najpierw mielismy awarie kompa w domku,a wczoraj odebralam wyniki badan i mialam dola, bo wyjasnilo sie moj zle samopoczucie ;( mam jakies zapalenie ukl. moczowego. nie wiem czy od tego moja dzidzia przestala sie ruszac?!? dzisiaj ide do Jaskulskigo, wiec mam nadzieje, ze rozwieje moje obawy.
widze, ze rozwinela sie dyskusja nt. wozkow ;) ja co prawda jeszcze sie nie rozgladalam, ale ten firmy Tako jest bardzo ladny. bardziej mnie martw brak sklepow z ubraniami ciazowymi, bo ja naprawde juz sie nie mieszcze w zadne swoje spodnie. a jak jest zimno i zakladam spodnice/sukienke, to juz rajstopy nie, bo mnie cisna.
rzeczywiscie piekny dzisiaj dzien, chyba sie skusze na krotki samotny spacer wokolo bloku ;) nie ma co prawda co ogladac, bo to samo centrum, ale pogoda nastraja tak optymistycznie ;)
 
Massandra, zajrzyj do tego merkurego ;) Co prawda to zaden konkretny sklep, ani zadne firmowe ubrania, ale to chyba nie az tak wazne. Spodni kobieta ma wybor, gorzej w kwestii bluzek i innych duperelek :) Ale jak mus to mus, mozna tam sobie cos znalezc :) Chyba ze bylas i definitywnie nic Ci nie odpowiada ::) Ja obecnie mieszcze sie w jedne spodnie przedciazowe i 2 spodnice i tak to trzaskam :) Musze tez uzupelnic sobie garderobe, ale ja lubie robic zakupy z mezem, a on ciagle zajety biedulek :)
 
Magi, faktycznie Zielona Dolina jest bardzo ładna. My wynajmujemy dom w tej części po drugiej stronie Al. Wyzwolenia niż bloki, nad samą rzeką. Jest super, tylko okropne pająki wchodzą nam do środka przez okna - buuu!! No i komary...
 
Cos tu marnie ten watek sie układa. Co u Was?? Jak sie czujecie, co porabiacie?? moze sobie wyjechalyscie na wczasy, ze tu taki spokoj, kto wie?? O0 :laugh:
Ja sobie pracuje, i cale szczescie juz piatek. Od srody wieczor ostatnio miewam kryzysy, jakies przesilenie mam i jestem juz padnieta. Weekend powinien zaczynac sie obecnie od czwartku :)
 
Dziewczyny, a czy wiecie moze, czy w Pile wypłaca sie becikowe??? Czarno to widze, ale pytam z ciekawosci czystej :) :police:
 
reklama
Dziewczyny, tak okropnie od wczoraj cierpię z powodu alergii (trawy, żyto)... Trudno, chyba zacznę brać proszki, bo inaczej się wykończę :(
Podobno niektóre dziewczyny w ciaży alergia oszczędza, szkoda, że ja do nich nie należę :(:( Koszmar jakiś!
 
Do góry