reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jestem w ciąży?

reklama
po poludniu zawsze jest wysoka
z rana mierz, przed wstaniem z lozka, jak nie spadnie przed dlugi czas to ciaza, ale szbciej bedzie isc na bete, wtedy niecierpliwic sie nie bedziesz, bo wszystko widac jak na dloni
 
hej! radze jak dziewczyny iść do laboratorium i zrobić bete z krwi. Ginekolog w tak wczesnej ciąży nic nie zobrazuje w usg a macica tez jeszcze nie bedzie powiekszona. Zrób bete a potem sie spotkaj z ginem. Powodzenia. Zyczę żeby się okazało że bedziesz miała upragnioną fasolke!!! :)
 
Poczytałam trochę wasze odpowiedzi, i stwierdziłam, że narazie nie ma sensu iść do gina :) Ale wczoraj zrobiłam test ciążowy (wiem, że trochę za szybko, ale tak na wszelki wypadek :)) Na pierwszym jest druga kreseczka, ale bardzo delikatna. Na drugim też jest, ale już trochę bardziej ją widać. Teraz czekam do @ i zrobię następny test :) Trzymajcie kciuki!!
 
Witaj :)
Ja też myślę, że pewniejszy będzie test na betę, więc zamiast tego następnego z apteki zrób w laboratorium test na betę - możesz nawet przed terminem spodziewanej @. Koszt porównywalny ale pewność większa. I daj koniecznie znać jaki wynik - życzę fasolki :)
 
Hej dziewczyny :) Od terminu @ minęły trzy dni, a @ ani widu ani słychu. Chciałam iść na betę, ale mój chłopak stwierdził, że przesadzam i mi nie pozwolił :/ Sama już nie wiem co mam robić. Pomóżcie!!
 
reklama
Do góry