reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jestem w ciąży?

reklama
Cześć dziewczynki:)
ZNalazłam to forum przypadkiem , chciałabym byście mi troszke pomogły ...
a sprawa wygląda tak..
dokładnie 11.06 kochałam się z moim mężczyzną i on doszedł we mnie... jednak za 3 dni dostałam miesiączkę.. która trwała 5 dni .. i ostatniego dnia tj19.06 kochaliśmy sie on doszedł we mnie... jest taka możliwość że dojdzie do zapłodnienia??
miesiaczki mam nieregularne..
Maleńki skarbuś byłby milewidziany:)
i tak się własnie zastanawiam.. czy może coś z tego być...
z mamą nie moge o tym porozmawiać bo od małego traktuje mnie tak jakbym nie była jej.. ale to inny temat.. dlatego zwracam się z pytaniem do Was kochane
 
Witajcie :-)
Piszę, ponieważ mam wątpliwości...
Zacznę może od tego, że kochałam się z moim facetem w dni płodne. Od tamtej pory codziennie pobolewało mnie podbrzusze, piersi do tej pory mam obolałe (pojawiało się nieprzyjemne pieczenie sutków). Wczoraj wieczorem dostałam delikatnych plamień (tj 7-8 dni od stosunku), dzisiaj rano pojawiła sie już krew, jednak nie wygląda mi to na typową @ ponieważ zawsze miałam bardzo obfitą, a teraz jakby bardziej skąpa. Tak na prawdę to za wcześnie na @ to dopiero 23 dc, a ja mam cykle 30-34, do tego temperatura cały czas sie utrzymuje 37,1 - 37,3 Nigdy z czymś takim sie nie spotkałam. Wiem wiem... za wcześnie na test ciążowy, dlatego piszę, być może któraś z Was miała podobnie... Nie chcę tez panikować, ale ok 2 lat temu straciłam maleństwo w 9 tc i troszke się boję....
 
witam wczoraj zrobiłam test ciążowy i wyszedł pozytywnie a 4 godziny póżniej dostałam miesieczke :szok: niewiem juz co jest grane czy powtórzyc test po skonczonej @ :confused:
 
reklama
Ja plamiłam przez pierwszy cykl. W dzień spodziewanej @ dostałam krwawienia i byłam pewna, że się nie udało, ale krwawienie słabło po 2 dniach (zawsze mam dość obfite i długie @), więc zrobiłam test, był pozytywny.
To co masz to mogą być plamienia około implantacyjne, krwawienie nie wyklucza ciąży, ale nie można go nazwać miesiączką.
A testu nie masz co powtarzać, bo moim zdaniem w ciąży jesteś na pewno. Ja poszłabym do lekarza na Twoim miejscu.
 
Do góry