reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jestem w ciąży?

Witam, chciałam się podzielić z wami moimi zmartwieniami bo nie wiem co zrobić. Okres , na dzień dzisiejszy spóźnia mi się 11 dni. Zrobiłam test ciążowy dwa dni temu i wyszedł pozytywny ( druga kreska pojawiła się po długim czasie) , dziś rano test powtórzyłam i wynik negatywny ... Nie wiem co myśleć, mam zamiar zadzwonić do ginekologa i się umówić na wizytę i mam nadzieję że się wyjaśni.
Dodam że wraz z chłopakiem gdy uprawialiśmy seks to na początku chwile bez prezerwatywy a potem zawsze ale to zawsze zakładał.

Za odpowiedzi dziękuję.

na przyszłość radzę stosunek zaczynać od założenia prezerwatywy :tak: a nie na odwrót
 
reklama
Witam, od czego by tu zacząć? Nie mam od 2 tygodni, robiłam test i wyszedł negatywny. Kochałam się z chłopakiem oczywiście z zabezpieczeniem [prezerwatywa], muszę przyznać, że w maju miałam trochę stresu- egzaminy I zastanawiam się czy poczekać jeszcze z tydzień lub dwa i dopiero wybrać się do ginekologa czy lepiej jeżeli pójdę jak najszybciej? Muszę przyznać, że niepokoi mnie ta sytuacja o tyle, że od 6 dni ciągle bolą mnie piersi i są trochę twardsze, dopadło mnie jakieś zmęczenie, często jestem senna i szybko mi się zmienia nastrój -.-
Co powinnam zrobić?
 
Witam, od czego by tu zacząć? Nie mam od 2 tygodni, robiłam test i wyszedł negatywny. Kochałam się z chłopakiem oczywiście z zabezpieczeniem [prezerwatywa], muszę przyznać, że w maju miałam trochę stresu- egzaminy I zastanawiam się czy poczekać jeszcze z tydzień lub dwa i dopiero wybrać się do ginekologa czy lepiej jeżeli pójdę jak najszybciej? Muszę przyznać, że niepokoi mnie ta sytuacja o tyle, że od 6 dni ciągle bolą mnie piersi i są trochę twardsze, dopadło mnie jakieś zmęczenie, często jestem senna i szybko mi się zmienia nastrój -.-
Co powinnam zrobić?

proponuję badanie krwi w kierunku ciąży - Beta-hCG daje 100% pewności i wynik jest na następny dzień
 
Witam wszystkie Panie :-) Jestem tu nowa i mam do was pytanie. Dwa tygodnie temu kochałam się z moim chłopakiem cztery razy. Podejrzewam, że miałam wtedy dni płodne, ale nie jestem w 100% pewna, ponieważ szczerze mówiąc nie liczę tego i nie wiem. Od trzech dni bolą mnie piersi, a zwłaszcza sutki. Wczoraj, kiedy się przebierałam i zdjęłam stanik, czułam jakbym miała zamiast piersi dwa worki z piaskiem, i zauważyłam jeszcze, że brodawki tak jakby się powiększyły, ale nie ściemniały, tylko rozjaśniły się co bardzo mnie dziwi :crazy:. Przed okresem nigdy piersi mnie nie bolały, a powinnam dostać dopiero za jakiś tydzień. Proszę was o szybką odpowiedź. Czy to może być ciąża? Testów jeszcze nie robię, bo to chyba trochę za wcześnie, ale bardzo chciałabym mieć dzidziusia. Pozdrawiam wszystkich :-D
 
Witam wszystkie Panie :-) Jestem tu nowa i mam do was pytanie. Dwa tygodnie temu kochałam się z moim chłopakiem cztery razy. Podejrzewam, że miałam wtedy dni płodne, ale nie jestem w 100% pewna, ponieważ szczerze mówiąc nie liczę tego i nie wiem. Od trzech dni bolą mnie piersi, a zwłaszcza sutki. Wczoraj, kiedy się przebierałam i zdjęłam stanik, czułam jakbym miała zamiast piersi dwa worki z piaskiem, i zauważyłam jeszcze, że brodawki tak jakby się powiększyły, ale nie ściemniały, tylko rozjaśniły się co bardzo mnie dziwi :crazy:. Przed okresem nigdy piersi mnie nie bolały, a powinnam dostać dopiero za jakiś tydzień. Proszę was o szybką odpowiedź. Czy to może być ciąża? Testów jeszcze nie robię, bo to chyba trochę za wcześnie, ale bardzo chciałabym mieć dzidziusia. Pozdrawiam wszystkich :-D

Witam, radzę poczekać do terminu miesiączki i zrobić test :) Powodzenia!
 
A skąd mamy wiedzieć czy to ciąża? Może być i może nie.. poczekaj kilka dni i idz na bete, da CI większą pewność no i szybszą niż test :)
 
Wiesz no różnie może być... mi też sie w zeszłym miesiącu wydawało że jestem w ciąży, my jednak planujemy dzidziusia..:)
Nawet 2 tygodnie przed spodziewaną @ zaczęły mnie boleć piersi.. ale okazało się że zamiast ciąży mam torbiel jajnika :)

Polecam się nie napalać.. wiem z własnego doświadczenia że jeśli bardzo chce się mieć o dzidziusia to przed @ ma się wszystkie możliwe objawy ciąży :):)
 
Właśnie tego się najbardziej boję, że to tylko objawy spowodowane tym, że tak bardzo chciałabym mieć maleństwo... Ale wcześniej tak dużo o tym nie myślałam. Dopiero od paru dni, kiedy tak dziwnie zaczęłam się czuć.
 
I jeszcze jedno. Mierzyłam dzisiaj temperaturę w pochwie i miałam 37,6. Nie wiem czy to prawidłowa temperatura, bo nigdy tego nie mierzyłam.
 
reklama
Do góry