reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jestem w ciąży?

Wiesz wydaje mi się że to wina tabletek. Otóż mam podobny problem tylko że ja brałam zastrzyk Depo-provera, ostatni raz bralam go jakos we wrzesniu czyli do konca grudnia dzialal(pamietam akurat):D Od Grudnia nie współżyje a okres jest raz na 2 mies albo 3 razy w mies nawet:wściekła/y:
 
reklama
hmmm rozumiem w sumie przedtem jak bralam tabletki tez robilam przerwy cos jakis czas i nigdy nie bylo z tym problemow... ehh moze ktos cos wie na ten temat?
 
Dziękuje Ci bardzo za odpowiedź, chyba za wczesnie panikuję, ale to z radości,że może akurat sie udało...pozdrawiam
 
Witam, chciałam się podzielić z wami moimi zmartwieniami bo nie wiem co zrobić. Okres , na dzień dzisiejszy spóźnia mi się 11 dni. Zrobiłam test ciążowy dwa dni temu i wyszedł pozytywny ( druga kreska pojawiła się po długim czasie) , dziś rano test powtórzyłam i wynik negatywny ... Nie wiem co myśleć, mam zamiar zadzwonić do ginekologa i się umówić na wizytę i mam nadzieję że się wyjaśni.
Dodam że wraz z chłopakiem gdy uprawialiśmy seks to na początku chwile bez prezerwatywy a potem zawsze ale to zawsze zakładał.

Za odpowiedzi dziękuję.
 
Jak kreska druga się pojawiła po dłuższym czasie to test może być mało wiarygodny.. na instrukcji powinno być napisane, że chyba do 3-5 minut sprawdza się wynik bo później może być sfałszowany. Zrób test z bety to będziesz miała pewność. No i odwiedź gina.
 
Witaj, ja też proponuję test z krwi - wyniki będziesz miała jutro, a czasem są już tego samego dnia - będziesz miała szybko no i pewność, a koszt pewnie podobny do testu z apteki.
Pozdrawiam

Edit:
I nie musisz być na czczo
 
reklama
Do góry