reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jestem w ciąży?

Witam, też się zastanawiam czy jestem w ciaży, naprawdę już sama nie wiem :( Czuję jakbym była, mam większość objawów z tych opisanych przez lekarza tutaj http://bit.ly/dddObt (tych subiektywnych, no, może bez omdleń) i boli mnie dziwnie brzuch, mam wrażenie że cały czas jest napięty. Dziś powinnam dostać okresu (nie dostałam), długo czekałam na ten dzień żeby zrobić wreszcie test,zrobiłam i... wyszedł negatywnie :(( czy takie testy często się mylą?? bo naprawdę byłam przekonana że to ciąża a tu nic... :( jak myślicie? może powinnam powtórzyć test??
 
reklama
ja niestety dostalam @ wiec test lezy dalej nieruszony czekam na nastepny raz moze wkoncu zajde w ciaze . A tobie Meegs zycze zeby test sie pomylil i zebys miala dzidziusia mam nadzieje ze napiszesz co i jak pozdrawiam wszystkich
 
WITAM!!!
MAM PYTANIE ...MOJ CYKL TRWA ZAZWYCZAJ 29-30 DNI +/-.OSTANI CYKL TRWAL 28 LUB27 DNI.MIESIACZKE DOSTALAM 18.06 trwala 7 dni,A 10DNIA CYKLU CZYLI 27.06 WSPOLZYLAM Z MEZEM I SKONCZYL WE MNIE.CZY MOGE BYC W CIAZY???
PROSZE O SZYBKA ODPOWIEDZ
POZDRAWIAM
 
WITAM!!!
MAM PYTANIE ...MOJ CYKL TRWA ZAZWYCZAJ 29-30 DNI +/-.OSTANI CYKL TRWAL 28 LUB27 DNI.MIESIACZKE DOSTALAM 18.06 trwala 7 dni,A 10DNIA CYKLU CZYLI 27.06 WSPOLZYLAM Z MEZEM I SKONCZYL WE MNIE.CZY MOGE BYC W CIAZY???
PROSZE O SZYBKA ODPOWIEDZ
POZDRAWIAM

Retyyy, naprawdę nie rozumiem dlaczego narażacie się tutaj takimi pytaniami na ironiczne odpowiedzi.

Oczywiście, że możesz być w ciąży, ale my tutaj nie jesteśmy w stanie Ci tego powiedzieć na pewno. Zaczekaj do terminu miesiączki i jeśli jej nie dostaniesz to zrób test. To najprostszy sposób sprawdzenia czy jest się w ciązy. Gdyby test wyszedł negatywny a okresu nie będzie to powtórz go za pare dni.

Życze powodzenia.
 
WITAM!!!
MAM PYTANIE ...MOJ CYKL TRWA ZAZWYCZAJ 29-30 DNI +/-.OSTANI CYKL TRWAL 28 LUB27 DNI.MIESIACZKE DOSTALAM 18.06 trwala 7 dni,A 10DNIA CYKLU CZYLI 27.06 WSPOLZYLAM Z MEZEM I SKONCZYL WE MNIE.CZY MOGE BYC W CIAZY???
PROSZE O SZYBKA ODPOWIEDZ
POZDRAWIAM

Możesz być albo i nie... Przecież my nie możemy Ci tego powiedzieć, gdy będzie spóźniał Ci się okres idź na badanie krwi albo zrób test i tyle.
 
a ja nadal nie mam okresu to już 4 tygodnie spóźnienia, jutro wybieram się do ginekologa, codziennie rano mi nie dobrze, mam biegunke, moja mama już zaczyna podejrzewać ze jestem w ciąży
 
reklama
dałam sobie spokój zs testami bo wychodziły błędne albo negatywne poczekam do jutra na wizyte niewiem czy jestem w ciąży poprostu ostatnio bardzo mi nie dobrze i ta biegunka, a okresu ani śladu. wszyscy już pytają czy czasem nie jestem w ciąży mama i koleżanki z pracy bo widzą jak się czuje blada ciągle słabo mi
 
Do góry