reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jestem w ciąży?

anika87 ja bym nie panikowała :-) myślę, że troszkę się sama nakręciłaś - nie raz to przeżywałam ;-) jak ma Cię to uspokoić to zrób jeszcze jeden test, choć myślę, że i on nic nie wykaże. zalecają robić rano, bo jest największe stężenie hormonu hcg, ale to przy wczesnej ciąży, poza tym obecne testy są tak wyczulone, że i po południu dają wynik prawidłowy. ja robiłam test po południu jakieś 3-4 tyg od zapłodnienia i wyszły dwie czerwone krechy, ale wtedy jakoś wcześniej nie panikowałam, nie byłam tak poddenerwowana jak przy wcześniejszych testach (dodam, że dzidziuś nie planowany).
więc głowa do góry :-)

i daj znać jak już się upewnisz :-)
 
reklama
to postaram sie jakos wytrzymac do jutra rana i zrobic, w sumie chyba juz ten poprzedni by wykazal w koncu byl robiony po planowanym okresie no i te tabletki jednak biore i bralam wiec pewnie to raczej moj wkret ale wiecie jak to jest ehh kiedys tez tak panikowalam i bylo ok wiec mam nadz ze teraz tez bedzie bo narazie na malenstwo za wszesnie....

a jeszcze jedno pyt

czy rano tzn pierwsze poranne siusiu czy np ok 11 to jeszcze tez rano tylko ze nie pierwsze siusiu bo moze jeszcze dzis bym wtedy zrobila... wiem ze jestem zakrecona teraz ale i tak kazda z nas to przezywala wiec rozumiecie....
 
Jeżeli ciąża jest bardzo wczesna, wtedy lepiej robić rano testy, bo jest większe stężenie odpowiedniego hormonu, którego nazwy nie pamiętam ;-) Ale te strumieniowe można o każdej porze robić i wychodzą dobrze. Ja zrobiłam późnym wieczorem i wskazał poprawnie.
 
jakos super wczesna to nie bedzie bo jesli doszlo do zaplodnienia no to sex z 2czerwca liczac od ostatniego okresu czyli 22maja to bylby juz jakis 5tydzien wiec chyba nawet taki w poludnie powinien wykazac dobrze prawda?

ale myslicie ze moze byc duza szansa? jesli glowny wytrysk byl jednak na zawnatrz no i tabletki choc z tym malym opoznieniem no ale jednak brane od dluzszego czasu
 
Tak mi się wydaje, ale to nie koniecznie. Mój przykład z pierwszą ciążą. Jak robiłam testy płytkowe, to do jakiegoś 8 tygodnia dopiero pokazał jeden dwie kreski. Strumieniowy pokazał tak około 5 tygodnia ciąży właśnie. Dlatego sugeruję albo zrobienie tego bardziej czułego testu, albo za jakiś czas powtórzyć test ponownie. :tak:
 
Witam.
Sporo się niepokoję ostatnio, czy aby przypadkiem nie wpadłam. Niby z tego co wyczytałam, nie da się po tygodniu czy półtora odczuć tego, że jest się w ciąży, ale jednak dalej mam obawy. Bolą mnie piersi, co niby jest też oznaką zbliżającego okresu, mam drobną zgagę i coś mnie czasem mdli, jednak rzeczą która bardziej mnie niepokoi jest to, że jajniki mnie "kują". Kilka dni temu byłam u ginekologa, nie, żeby sprawdzić, bo to za szybko, tylko na kontrolnej wizycie. Ogólnie się dowiedziałam, że coś mam na lewym jajniku, i nie wiem może, to już jakiś mój wymysł, że coś czuję... Warto zaznaczyć też, że podejrzenia mam jeszcze stad (a co chyba najważniejsze), że kochałam się z moim chłopakiem w ostatnim dniu dni płodnych i pękła nam prezerwatywa, niby w miarę szybko się zorientowaliśmy, jednak coś tam zawsze mogło się przedostać. Więc proszę o jakieś odpowiedzi, może ktoś rozwieje moje wątpliwości, w którąkolwiek stronę, lub poradzi coś.
 
to mnie troche dostresowalas ze jest duza szansa... mam nadz ze jednak nie jestem buu zaraz dostane swira.. kupie dzis ten strumieniowy i zroibe go znajac mnie pewnie w poludnie i tak heh
 
Anika87 ja jestem w 5tyg ciazy;) i test robilam w 4tyg wieczorem i wyszedl bardzo szybko pozytywny;) Ja mysle ze w ciazy nie jestes wiec nie stresuj sie niepotrzebnie. Ale jesli jeszcze jeden test ma zalatwic sprawe to go zrob;)
 
reklama
Do góry