reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jestem w ciąży?

no to ja też czekam na wiesci od Ciebie, bo czytam od początku Twoją historię ;-) życzę powodzenia i trzymam kciuki
 
reklama
kbetina dzięki napewno napisze po wizycie u gin ;-) troche się boje reakcji rodziców jak bede w ciąży ale zobaczymy ;-) pozdrawiam
 
Witaj zakochana20:) ja miałam taką samą sytuacje jak ty,miesiąc spóźniający się okres,testy pozytywnie mi wyszły choć często nie wychodzą i jestem w ciąży:) nie martw się rodzice napewno jakoś to przyjmą i będzie oki:) Pozdrawiam:)
 
kbetina i Pina85 obyście miały racje bo moja mama już zaczyna dziwnie ze mną rozmawiać i mówi o reakcji taty jakbym była w ciąży, nie sądziłam że to może wywołać ich gniew, choć w sumie powinni się cieszyć bo to byłby ich pierwszy wnuczek albo wnuczka ;-) boję się troszkę tej jutrzejszej wizyty u gin nie myśleliśmy o tym tak poważnie wczesniej jak teraz będzie trudno na początku ślub na co nie mamy pieniędzy a niewiem czy mój tata się pogodzi z ciążą i da nam pieniądze ale zobaczymy ja bardzo chce dzidziusia :tak: pozdrawiam
 
Jestem pewna że wszystko się ułoży dobrze. Gdyby jednak Twój tato robił Wam problemy to przecież nie musicie brać ślubu tak od razu. Możecie najpierw wziąć cywilny, allbo wszystko razem w kościele po narodzinach dziecka. To wesele jest kosztem a nie ślub. Sądze jednak, że przy pomocy mamy przekonacie tate do wnusia i będzie zadowolony ;-) Trzymam kciuki za wizytę.
 
niestety nie jestem w ciąży ale może to i nawet dobrze bo najpierw musimy się finansowo ustatkować i wziąść ślub a potem dzieci chociaż mój mężczyzna teraz jest przekonany na 100 % ze jest bezpłodny i boi się że nigdy nie da mi dziecka bo zbyt wiele razy mu się udało, my nigdy nie uważaliśmy, był kiedyś z kobietą 6,5 roku i też nie uważali i nie wpadli z innymi przede mną też nie wpadł, swoją drogą gdzie się robi i jak takie badania na płodnosc? bo ja myśle że poprostu jeszcze nie przyszła na niego pora żeby został tatusiem i wcale nie jest bezpłodny ale on się uparł i chce mu jakoś to udowodnić. a co do okresu lekarz nie wie dlaczego mi się spóźnia przepisał mi tabletki ale to dziwne dlatego bo wszystko tam we mnie wskazuje na to że jest wporządku w sumie cysty mam ale od roku nie zmieniły wielkości i są nie groźne i nie podchodzą pod operacje. co do moich dolegliwości innych lekarz zalecił mi badania krwi na morfologię itp sam dokładnie mnie przebadał na usg no i polecił zrobić badania na ca 125
 
Skoro jesteś zadowolona z takiego rozwiązania sytuacji to gratuluję ;-) Na dziecko macie jeszcze czas, jak sama mówisz.
Jeśli Twój chłopak chce zrobić badania na płodność to skierowanie może dostać od Twojego ginekologa. Natomiast Ty powinnaś zbadać poziom hormonów, często kobiety mają ostatnio problemy z prolaktyną, która również może zatrzymywać miesiączki. Trzymam kciuki za pomysle wyniki badań i życze powodzenia ;-)
 
reklama
a wiec 20,21,23.07.2010 kochalam sie ze swoim chłopakiem,rowniez bylo bardzo duzo pieszczot przy ktorych mogla byc przeniesiona sperma.dodatkowo po stosunku gdy uzylismy juz 2 gumki zauwazylam ze sa preterminowane o 2,5 roku...

jeszcze lezal na mnie nagi bez prezerwatywy i dotykal czlonkiem warg stromowych.w piatek wieczorem dostalam okres,przewaznie mam go 7 dni,a teraz malo ze np w piatek mialam a w sobote juz nie to wgl jakby go nie bylo tylko delikatne plamieniano w niektorych dniach troche wiecej...
mialam wraliwe piersi,kolor sutkow sie troche zmienil jest ciemniejszy,boli mnie glowamam zawroty przy wstawaniujem wiecej niz zazwyczaj,ogromna sennosc przez co malo ze cala nc to i polowe dnia przesypiam,jestem caly czas zmeczona prawie nic nie robie,probuje odpoczywac...

czy jest duze prawdopodobienstwo ze jestem w ciazy?
 
Do góry