reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jestem w ciąży?

proponuję wybrać się na badanie krwi .bo z testu raczej nic ci nie wyjdzie, za wczesnie i testy moga nie wyjsc. jesli bhcg wyjdzie pozytywnie . wybierz sie ponownie do lekarza .pozdrawiam
 
reklama
kupilam test strumieniowy wiec jak tylko mi sie zachce siusiu to go zrobie, w koncu jakbym zrobila przerwe w tabletkach to okres bym dostala w ubiegla sobote wiec to juz jest w razie czego tydzien po czasie a te testy jednak od dnia okresu sa wiarygodne tzn na tyle na ile moze byc wiarygodny test, plytkowy wyszedl negatywnie wiec mysle ze jesli ten po 4dniach od plytkowego tez wyjdzie negatywnie a to juz troche czasu jest i podobno czulszy wiec jak cos ma byc o wyjdzie, po co sie stresowac szczegolnie ze caly czas sobei mysle ze w mojej sytuacji to chyba jednak bardziej psychika niz cokolwiek innego ale lepiej zrobic powtornie niz sie streswac i wmawiac sobie cos czego moze w ogole nie ma!! trzymajcie kciuki

Janillee, mysle ze jeszcze i tak za szybko bo to dopiero tydzien od zdarzenia a beta chyba od 3tyg wskazuje, wiec chyba troche dluzej musisz poczekac zeby na marne nierobic, ale 3mam kciuki teraz za nas 2:):):)
 
Ostatnia edycja:
ok nie wytrzymalam do jutra rana i zrobilam dzis heh, ten strumieniowy i wyszla jedna kreseczka wiec 2 rozne testy negatywnie po czasie planowanego okresu plus fakt ze jednak bralam tabletki a tam nawet nei bylo jakiejs typowo pewnej sytuacji do zajascia a raczej malych szans to chyba juz naprawde przestaje sie stresowac i teraz czekam ladnie az skoncze rbac to opakowanie tabletek i dostane normalny okres :) Janille trzymam mocno kciuki za Ciebei rowniez i bedzie ok!! daj znac co i jak... ile masz w ogole lat? ja 23
 
Cześć dziewczyny ;) Mam mały problem, a mianowicie zauważyłam dzisiaj u siebie dziwny rodzaj śluzu. Powinnam być mniej więcej w połowie dni płodnych, jednak ten śluz znacznie różni sie od płodnego ;/ Jest go znaaaacznie więcej, jest biały i nieco rzadszy niz płodny. W ogóle nie przypomina kurzego białka jak zawsze. Myślałam, ze może złapałam jakiegoś grzyba, bo własnie taka konsystencje ów śluz ma, jednak jest bez grudek, nic mnie nie piecze i nie boli, czyli generalnie mozna by chorobe wykluczyc ;/ zastanawiam się czy nie jest to moze przypadkiem objaw ciąży zwłaszcza ze stosujemy z partnerem stosunek przerywany. Czy któraś z was zauwazyla u siebie taki objaw ciąży?

..oprocz tego nie ma zadnych innych objawow :)
 
Hej i widzisz ja mam ten sam problem, mam dni plodne a sluz jest mleczno-bialy i do tego klucie w prawym jajniku tuz po skonczeniu miesiaczki....mam nadzieje ze ktos nam doradzi bo jak narazie cisza :) pozdrawiam
 
hej dziewczyny roszę o pomoc od ponad pół roku staram się o dziecko niestety bez skutku dzisiaj 28 powinnam dostac@ lecz zamiast jej mam ciemno brązowe plamienia oraz 2 razy wystąpiła w bardzo malych nawet kropelkowych ilościach jasna krew ktorej juz nie ma czy to moze oznaczac ze jestem wkoncu w ciazy? jsli do jutra nie dostane@to zrobie test ale teraz chcialabym uzyskac juz jakies informacje na ten temat prosze pomozcie
 
Ostatnia edycja:
zrob sobie badania hormonalne, np progesteron, prolaktyne, lh, estradiol oraz badania tarczycy tsh, ft3, ft4. poczytaj o tych badaniach na forum wszystko znajdziesz
plamienia owszem moga byc na poczatku ciazy ale nie zawsze sa one nie grozne bo np to za maly poziom progesteronu i ciaza sie nie utrzyma

powodzenia ;-)
 
reklama
Do góry