reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jestem w ciąży?

Witam,
ja żyje w niepewności... okres spóźnia mi się już 4 dzień ( co jeszcze nigdy mi sie nie przytrafiło zawsze miałam bardzo regularnie co do dnia często nawet co co pory dnia), a teścik robiony 2 dni temy wyszedł niegatywny, przed planowaynm@ bolało mnie podbrzusze dosyć bardzo, gin. zrobił mi usg i stwierdził że mam powiększone ciałko żółte, brzuch odczówam do dziś tyle że podbrzusze już mnie nie boli czasem kłują jajniki i jest napęczniałe... śluz mam biały b. gęsty i sporo go... temp cały czas 37C czasem 37,1, jestem strasznie ospała i leniwa ostatnio nic mi sie nie chce i strasznie szybko się męczę , piersi nie bolą jakoś specjalnie tylko przy dodyku. już nie wiem co o tym myśleć
|.....co Wy o tym sądzicie ...?
 
Ostatnia edycja:
reklama
trzeba tylko znać swój organizm:tak:

Dokładnie!
Mi około tydzień po zapłodznieniu zrobiły się bardzo wrażliwe sutki. Piersi zazwyczaj bolały mnie przed okresem ale nie sutki. A najbardziej dało mi do myślenia jak zrobiło mi się strasznie duszno i słabo w samochodzie, myslałam, że za chwilę zemdleję, nigdy wcześniej mi się coś takiego nie zdarzyło. Test w dniu spodziewanej @ wyszedł mi negatywny ale czułam, że coś jest na rzeczy :-)
 
To i ja coś dopiszę ze swoich spostrzeżeń:-) Co prawda jeszcze nie wiem czy jestem w ciąży (mam nadzieję, że tak jest).
Pierwszy objaw to bolące sutki, takie tkliwe przy dotyku, nigdy takich nie było.
Brak @ w terminie, choć jak któraś z Was wcześniej napisała, miałam zawsze w ten sam dzień i o podobnej porze.
Dzisiaj zrobiłam test (w dzień @) i wyszedł negatywny, ale czuje się dziwnie, mam zawroty, więc poczekam i zrobię jeszcze raz:-)
 
Witam mam pytanie czy jestem w ciazy ? Kochałam sie z mezem tydzień po okresie. okres mam co 28 dni. Wiec jestem w ciazy czy nie ????
 
Witam mam pytanie czy jestem w ciazy ? Kochałam sie z mezem tydzień po okresie. okres mam co 28 dni. Wiec jestem w ciazy czy nie ????
Odpowiedź na to pytanie da być może test ciążowy, albo usg, ale raczej nie znajdziesz jej na forum:)Bo kto to może wiedzieć
 
reklama
Do góry