reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jestem w ciąży?

No wiem, nie ma się czym chwalić, ale niestety taki internetowy. To znaczy tylko teraz tak sprawdziłam czy mogę być w ciąży, bo normalnie to nie korzystam z niego:) Noo tak będę musiała poczekać...ahh jeszcze tyle czasu... ale mimo wszystko coś mi się wydaję, że jednak nic z tego...bo objawów już nie mam prawie żadnych, tylko czasem mnie jajnik zakłuje, ale rzadko. Jedyne co mnie niepokoi to nagły wzrost wagi.. No nic.. dam znać ok. 11 grudnia:)):*
 
reklama
Miałam robić dziś test, ale przeoczyłam pierwsze siusiu;] Zrobię jutro. Myślę, że jeśli jestem w ciąży to może już coś pokaże.. chociaż szczerze mówiąc nie jestem już taka pewna.. W sumie czuję się teraz normalnie. Jedyne co to wzrost wagi jak już pisałam i od czasu do czasu kłucie w podbrzuszu.. No i brzuch mam cały czas taki jakiś wydęty. Nie wiem czy ma to jakieś znaczenie. Oprócz tego nie mam żadnych objawów... Najśmieszniejsze jest to, że ja chciałam czekać do @ jeszcze tydzień, ale moja mama tak się stresuje, że sama kupiła mi test:p Dam znać czy jutro coś wyjdzie..
 
Wynik znów negatywny, także nie jestem w ciąży. Jeszcze poczekam ten tydzien do @, ale już raczej nic innego nie wyjdzie. szkoda..

Pozdrawiam
 
Witam,
Od ponad roku biorę tabletki antykoncepcyjne.
W tym m-cu dziwnie się czuję.
21 listopada byłam u ginekologa, miałam robione usg wszystko ok., i przepisane tabletki na kolejne pół roku.
1 grudnia dostałam okres wieczorem, 2-ego już był koniec. (zawsze okres miałam minimum 3 dni).
Do tego od 2 tygodni męczy mnie okropnie zgaga. (tego wcześniej tez nigdy nie doświadczyłam. Ponadto jako tako piersi mnie nie bolą, ale odnoszę wrażenie, że są takie ciężkie.
Przed chwilą zrobiłam test ciążowy negatywny.
Ostatni cykl (brania tabletek) - 7.11.2011 - 27.11.2011
Okres (plamienie) 01.12-21.12.2011
Tabletki antykoncepcyjne znów zaczęłam brać od 05.12.2011 .

Do tego od rana wczoraj chodzę bardzo często do toalety (nie mam zapalenia pęcherza).

Czy jeśli dziś zrobię test beta będzie on miarodajny?
 
Madzialena ja tez biore hormony i tak jak ty miałam teraz tylko dokładnie jeden dzien okres , ja uwazam ze jezeli bierze sie je regularnie bez dnia przerwy nie powinno sie zaciazyc ale to tez niby zawsze jakies ryzyko jest , jak chcesz sie upewnic to zrób sobie bete dla swojego spokoju , a za 2 dni powtórz to bedziesz pewna
 
Możliwe, ze to sprawka hormonów, tylko te dodatkowe rzeczy - zgaga i bieganie do toalety....

Chcę zrobić betę. Tylko czy jak zrobię dziś, to wynik wyjdzie wiarygodny?
 
reklama
Witajcie. Jestem w totalnej niewiadomej...
Drugi dzień spóźnia mi się okres. Nie wytrzymałam do jutra rana i dzis po południu zrobiłam test. Negatywny;/
Już nie wiem co mam o tym myśleć...
 
Do góry