reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jestem w ciąży?

Ja jestem wielbicielką sushi, ale surową rybę zastępuję obgotowanymi podwójnie krewetkami, no i czasem odrobina łososia wędzonego. W ciąży właśnie najbardziej brakuje mi surowizny: tatar, metka, polędwica łososiowa, rany jak mi tego brakuje ;( a co do tego czego nie można jeść, to jeszcze niedojrzałych serów, czyt. pleśniowych, przetworów mlecznych z niepasteryzowanego mleka, nawet jak podejrzewacie ciążę lepiej na wszelki wypadek pożegnać się z alkoholem i powoli odstawiać fajeczki :no:
No i dajcie znać jak postępy z testowaniem
 
reklama
Witam :)
Czy jestem w ciąży? Zawsze okres miałam regularny co 31dni. 15 września dostałam okres i następny się spóźnił i dostałam 21 października. Miałam nadzieje że jestem w ciąży, bolały mnie piersi i brzuch, lecz dostałam okres (dodam że robiłam test ciążowy i wyszła jedna gruba kreska, a druga dopiero po 10 minutach lekka, ledwo widoczna) .. Teraz nie wiem kiedy powinnam dostać miesiączkę, ale myślę że powinna już być, jest 25 listopad a okresu nie ma. Zawsze przed miesiączką bolą mnie cycki, a teraz nie ( może lekko z boku ) i bardzo boli mi brzuch, tak jak od okresu. I zastanawiam się czy jestem w ciąży, czy dostane miesiączke? Jak myślicie ? :) z góry dziękuje :-)
 
Mi rownież spoznial sie okres jednak objawy ciazy mialam inne, nie moglam spac od 5 rano,mialam zgage i nudnosci,nie mowiac o zapachach ktore mnie denerwowaly, niedlugo po tym zaczelam wymiotowac i tak bez przerwy do 4i pol miesiaca.Kazda kobietka ma inne objawy wiec ciezko sie odniesc. Zrob jeszcze raz test i rozwiejesz watpliwosci, albo poczekaj jeszcze chwike i pojdz do lekarza ;)czasami okres nawet u kobiety ktora ma wszystko co do minuty z tym wyliczone-spoznia sie-ja tak mialam na pol roku zanim zaszlam w ciaze ;))
 
Witam :)
Czy jestem w ciąży? Zawsze okres miałam regularny co 31dni. 15 września dostałam okres i następny się spóźnił i dostałam 21 października. Miałam nadzieje że jestem w ciąży, bolały mnie piersi i brzuch, lecz dostałam okres (dodam że robiłam test ciążowy i wyszła jedna gruba kreska, a druga dopiero po 10 minutach lekka, ledwo widoczna) .. Teraz nie wiem kiedy powinnam dostać miesiączkę, ale myślę że powinna już być, jest 25 listopad a okresu nie ma. Zawsze przed miesiączką bolą mnie cycki, a teraz nie ( może lekko z boku ) i bardzo boli mi brzuch, tak jak od okresu. I zastanawiam się czy jestem w ciąży, czy dostane miesiączke? Jak myślicie ? :) z góry dziękuje :-)

Mi się jednak wydaje, że jesteś. Za kilka dni zrób ponownie test i idź do lekarza. Jeśli mówisz, że bolą Cie piersi i brzuch, a przede wszystkim są dwie kreski (jedna jest słabo widoczna- to zależy od poziomu hormonu podtrzymującego ciążę)
 
Widzę, że więcej osób zacząło sie udzielać:) Miejmy nadzieje, że wszystkiego sie wkrótce dowiemy. Ja mam jednak jeszcze pytanie co do testu. Płytkowy czy paskowy? I jak najwcześniej można go zrobić. Uważam, że minęło 5 dni od prawdopodobnego dnia zapłodnienia.

Pozdrawiam
 
Witam. Jeśli to zły dział to przepraszam.
Minęły trzy tygodnie od stosunku. Od soboty jest mi niedobrze, często oddaję mocz, mam wahania nastroju, często odczuwam zmęczenie oraz senność.Od środka dziwnie się czuję. Wcześniej czułam się ok, miałam dużo energii i w ogóle.
Czy ja mogę być w ciąży ? Jak sądzicie ?
Dziękuję za jakąkolwiek odpowiedź i pozdrawiam.
 
reklama
nagapalma ma rację!!!Zrób po prostu test ciążowy tzw sikaniec lub bhcg z krwi,wtedy będziesz miała 100% pewności.Wbrew pozorom twoje objawy nie są jednoznaczne,nie musi to być ciąża,a przeziębienie,grypa itp.
A tak nawiasem mówiąc nie należy traktować internetu jak wyroczni,bo można się zdziwić.
 
Do góry